آمبولانس خصوصی

  آمبولانس خصوصی|شماره تلفن آمبولانس خصوصی تهران|هزینه آمبولانس خصوصی


  آمبولانس خصوصی ؛ آمبولانس چیست؟

  در دنیای مدرن، آمبولانس‌ها در حال حاضر توانایی حمل و نقل برای فوریت‌های پزشکی و موارد غیر اورژانسی را برای بیمارانی که دور از امکانات پزشکی قرار دارند، دارند. آنها معمولاً توسط پرسنل پزشکی حرفه ای، مانند پیراپزشکی و تکنسین های پزشکی هدایت می شوند. با حضور این خدمه، کمک های پزشکی را می توان در زمانی که بیماران در مسیر رسیدن به نزدیکترین بیمارستان یا اورژانس هستند، به طور مستمر ارائه کرد.

  a/آمبولانس خصوصی

  برای ارائه خدمات با شماره های ما تماس بگیرید

  خدمات آمبولانس

  خدمات آمبولانس به بخشی ضروری از سازمان های مراقبت های بهداشتی تبدیل شده است. این خدمات حمل و نقل پزشکی به طور گسترده ای برای نجات جان افراد اختصاص داده شده است. همه کشورها دارای این دارایی ارزشمند هستند. حتی وقتی ترافیک سنگین است، می توان آمبولانس های مسابقه ای با آژیرهای بلند را دید. ما ارزش خدمات اضطراری را تا زمانی که با شرایط بحرانی مواجه نشویم درک نمی کنیم.

  در زمان های قدیم آمبولانس فقط در میدان های جنگ استفاده می شد. اما، اکنون در سراسر جهان وجود دارد. و انواع مختلفی از خدمات حمل و نقل پزشکی نیز وجود دارد. به غیر از آمبولانس های معمولی، آمبولانس های دوچرخه و آمبولانس های هوایی وجود دارد. در طول سیل چنای، نیاز به قایق برای نجات وجود داشت. بنابراین، نیاز به بررسی استفاده از آمبولانس های قایق وجود دارد. به خصوص در مکان هایی که از طریق آب متصل می شوند، تنها وسیله حمل و نقل به بیمارستان مجاور از طریق قایق است.

   برای دریافت امبولانس و  خدمات پزشکی با کادری حرفه ای و با تجربه میتوانید از مدد جو یار کمک بگیرید کافیست با شماره ما تماس بگیرید

  موارد استفاده از خدمات آمبولانس

  آمبولانس یک وسیله نقلیه مجهز پزشکی است که برای تسهیل انتقال بیماران به مراکز درمانی مانند بیمارستان ها استفاده می شود. کادر پزشکی تخصصی مانند EMTs (تکنسین های فوریت های پزشکی) و پیراپزشکان وجود خواهند داشت که می توانند شرایط اضطراری بحرانی را مدیریت کنند.

  بررسی شرایط خودرو و انجام تعمیر و نگهداری منظم تجهیزات ضروری است. کادر پزشکی در حال انجام وظیفه باید ماهر باشند. آموزش مناسب باعث می شود که آنها با مهارت های خود به روز شوند. زنجیره ای از شبکه ها با بیمارستان ها تضمین می کند که بیماران در زمان مناسب مراقبت می شوند.

  آمبولانس ها اساساً در دو موقعیت به کار گرفته می شوند. اولاً در موارد اضطراری استفاده می شود. حملات قلبی، تصادفات و تروما باعث اقدامات ناگهانی می شود. از طریق خدمات آماده باش آمبولانس، می توان از آمبولانس ها در محل مورد نیاز استفاده کرد. خدمات آمبولانس EMS نقش مهمی در چنین سناریوهایی دارد. ثانیاً برای مواردی مانند انتقال بیماران از منزل به بیمارستان و بالعکس، در اینجا خدمات آمبولانس های غیر اورژانسی ارائه می شود.

   

  سوء استفاده از خدمات آمبولانس

  یک سوء استفاده مکرر که در مورد آن شنیده می شود، تماس های شوخی است. این باعث می شود تماس گیرندگان واقعی در حالی که خطوط مشغول هستند منتظر بمانند.

  گاهی اوقات، رانندگان در مواقع غیر اضطراری آژیر را روشن می کنند تا در ترافیک سنگین سریعتر برسند.

  اغلب کاربران آمبولانس غیر اورژانسی از خدمات آمبولانس EMS بی جهت استفاده می کنند که ارائه خدمات اورژانسی برای بیمار مورد نیاز را دشوار می کند.

  از آنجایی که افراد ممکن است هیچ وسیله ای برای سفر به بیمارستان نداشته باشند، ممکن است دلایلی برای استفاده از خدمات آمبولانس فقط برای رسیدن به بیمارستان ایجاد کنند.

  عدم آگاهی در مورد استفاده از این خدمات پزشکی وجود دارد که به همین دلیل مردم نمی دانند چه زمانی باید از خدمات آمبولانس استفاده کنند.

  مراحل کاهش

  برای حذف تماس‌های شوخی، تلاش‌هایی از سوی نیروی پلیس و سلول سایبری برای ردیابی تماس‌گیرندگان شوخی انجام می‌شود.

  رانندگان خدمات آمبولانس باید در شیوه های کاری خود آموزش دیده و تحت نظارت باشند. استراحت و شیفت های چرخشی زیادی باید اجرا شوند، زیرا این کار نیاز به تمرکز و توجه دارد.

  نیاز به ایجاد آگاهی بیشتر در دنیای امروز در مورد استفاده از خدمات آمبولانس وجود دارد. این اطمینان حاصل می کند که سوء استفاده یا سوء استفاده کاهش می یابد.

  موارد اضطراری و غیر اورژانسی

  به بیان ساده، اگر کمک فوری پزشکی برای بیماری یا جراحت می تواند به معنای زندگی یا مرگ باشد، آنگاه به عنوان یک اورژانس به حساب می آید. برخی از نمونه ها عبارتند از:

  آلرژی شدید

  مسمومیتی که  ناشی از گازهای سمی باشد و یا مصرف مواد مخدر

  سوختگی درجه دو تا سه

  دردهای شدید قفسه سینه

  دررفتگی یا شکستگی استخوان

  صدمات جدی سر

  آسیب به قسمت های حیاتی مثل قفسه سینه، شکم و یا ستون فقرات

  مشکل در تنفس

  ازطرف دیگر، موارد غیر اورژانسی شامل بیماری های روزمره مثل ...

  سرماخوردگی های معمولی

  تب و سرفه

  اسهال یا یبوست

  دردهای خفیف شکم

  دردهای مزمن و بدن

  بریدگی های کوچک و کبودی

  K/آمبولانس خصوصی

  مزایای آمبولانس های خصوصی برای موارد غیر اورژانسی

  چندین موقعیت وجود دارد که در آن یک آمبولانس خصوصی برای موارد غیر اضطراری مورد نیاز است، مانند:

  آمبولانس‌های عمومی فقط برای موارد اورژانسی در نظر گرفته شده‌اند که تهدید کننده زندگی هستند. یک آمبولانس خصوصی می‌تواند راحتی و راحتی را با هزینه‌های انعطاف‌پذیر و مجموعه‌ای از ویژگی‌ها برای بیماری‌های با شدت کمتر مانند کبودی‌ها و بریدگی‌های جزئی، سوختگی و درد مزمن ارائه دهد.

  بیمارانی هستند که در شرایطی نیستند که خود به بیمارستان نزدیک مراجعه نمایند و یا کسی را ندارند که با آنها به بیمارستان برود. با رزرو خدمات آمبولانس خصوصی، آنها می توانند به تنهایی از پشتیبانی مورد نیاز خود برخوردار شوند.

  آمبولانس‌های عمومی بیماران را به‌طور پیش‌فرض به نزدیک‌ترین بیمارستان‌های بازسازی‌شده تعیین‌شده می‌برند و هیچ درخواستی برای هدایت به بیمارستان مورد نظر بیمار را بررسی نمی‌کنند. اگر بیمار در حال حاضر از یک بیمارستان ترجیحی تحت درمان است، آمبولانس های خصوصی می توانند درخواست آنها را برای هدایت به آنجا پاسخ دهند.

  نهادهای شرکتی اغلب رویدادهای مهمی را برگزار می کنند و به عنوان یک اقدام احتیاطی ممکن است بخواهند یک یا دو آمبولانس را برای موارد اضطراری در حالت آماده باش نگه دارند. خدمات آمبولانس خصوصی می تواند نیازهای آنها را تامین کند و رزروهایی را متناسب با نیاز آنها ارائه دهد.

  ایمنی

  آمبولانس های خصوصی تمام استانداردهای ایمنی حمل و نقل را رعایت کرده و دارای آخرین تجهیزات هستند. خودروها جدید و دارای آخرین تکنولوژی و دارای گواهینامه EKAB می باشند.

  ما دردسر را نجات می دهیم و با احترام با بیماران رفتار می کنیم

  ما خدمات کاملی را با انتقال بیماران از تخت خود در خانه به تخت بیمارستان یا هر جای دیگری که نیاز دارند ارائه می دهیم. ما دردسر را از بین می بریم و مطمئن می شویم که بیماران با خیال راحت و با احترام حمل می شوند.

  آمبولانس های ما همچنین می توانند در قایق های کشتی یا فرودگاه ها به بیماران دسترسی پیدا کنند.

   

  واحدهای سیار

  هر آمبولانس خصوصی توسط یک واحد سیار را تشکیل می دهد.

  این بدان معنی است که آنها تمام تجهیزات مناسب، مانیتور و دفیبریلاتور را برای نظارت بر وضعیت بیماران در حین حمل و نقل و نجات آنها در صورت نیاز حمل می کنند.

   

  امدادگران معتبر

  همیشه دو امدادگر مجرب و دارای گواهینامه در آمبولانس حضور دارند.

  این بدان معناست که کارکنان همراه بیمار در آمبولانس کلیه گواهینامه های لازم را برای ارائه کمک های اولیه، CPR، دفیبریلاسیون و استفاده از تجهیزات واحد سیار دارند. ضمنا امکان انتقال بیماران با همراهی پزشک ماهر نیز وجود دارد.

   

  آمبولانس های خصوصی قیمت های ثابتی دارند و همیشه رسید پرداخت ارائه می شود

  حمل و نقل آمبولانس در آتن با کمترین قیمت در بازار.

  آمبولانس های خصوصی در تسالونیکی، آتن و سایر مناطق سرپوشیده دارای قیمت ثابت حمل و نقل هستند که توسط مرکز اداری ما به شما اطلاع داده می شود. آمبولانس های خصوصی تمام استانداردهای عملیات را رعایت می کند و شما همیشه برای خدمات ارائه شده رسید دریافت می کنید

  انواع مختلفی از آمبولانس وجود دارد که همه آنها به طور ویژه مجهز شده اند و شامل موارد زیر می شوند:

   

  ون (متداول ترین نوع آمبولانس)

  چهار چرخ متحرک

  موتور سیکلت

  اتوبوس ها

  هواپیماها

  بالگردها

  آمبولانس های هوایی و آمبولانس های هلیکوپتری بیشتر در نقاط روستایی، دورافتاده و یا بیابانی و در انواع خاصی از شرایط مختلف اضطراری کاربرد دارند.

    بیشتر بدانید : نوار قلب در منزل - خدمات ICU در منزل شمال تهران

  در آمبولانس چه امکاناتی است ؟

  آمبولانس ها شامل تجهیزات مورد استفاده جهت تثبیت حال فردی که بیمار یا مجروح است و رساندن آنها به بیمارستان می باشد.. این شامل برانکاردها، دفیبریلاتورها، تخته های ستون فقرات، ماسک های اکسیژن و همین طور کپسول اکسیژن، یقه های گردنی ، آتل ، بانداژهای مورد نیاز و طیف گسترده ای از داروها و مایعات داخل وریدی می باشد.

  بعضی از آمبولانس‌ها به طریقی مجهز شده‌اند که این اجازه را به پزشکان می دهند تا داروهای بیهوشی و حتی جراحی اورژانسی را نیز انجام دهند.

  آمبولانس ها توسط یک نیروی آموزش دیده شده و با تجربه کار می کنند. آنها ممکن است به عنوان اولین پاسخ دهندگان، افسران آمبولانس، افسران حمل و نقل بیمار شناخته شوند یا با استفاده از نام دیگری به آنها اشاره شود. برخی - اما نه همه - افسران آمبولانس امدادگر هستند.

   

  امدادگران چه می کنند؟

  امدادگر یک متخصص بهداشتی آموزش دیده است که می تواند ارزیابی و مراقبت فوری پزشکی فوری را برای افرادی که به آن نیاز دارند ارائه دهد. آنها افرادی را که موارد زیر را تجربه می کنند مدیریت می کنند:

  یک حمله قلبی

  سکته مغزی

  آسیب های ستون فقرات

  مصرف بیش از حد دارو

  بیماری روانی

  برخی از پیراپزشکان دارای مدرک دیپلم پیراپزشکی هستند که از طریق آموزش حرفه ای به این مدرک رسیده اند. خدمات آمبولانس به سمت نیاز به مدرک دانشگاهی در رشته پیراپزشکی یا علوم بهداشتی حرکت می کند. امدادگران مراقبت های ویژه دارای مدارک تحصیلات تکمیلی بیشتری هستند.

   برای دریافت امبولانس و  خدمات پزشکی با کادری حرفه ای و با تجربه میتوانید از مدد جو یار کمک بگیرید کافیست با شماره ما تماس بگیرید

  چه زمانی باید برای آمبولانس تماس بگیرم؟

  شما باید در مواقع اضطراری درخواست آمبولانس کنید، مانند زمانی که کسی:

  که یک شخصی حمله قلبی مشکوک را تجربه می کند و یا درد در قفسه سینه غیر قابل توجیه دارد.

  به طور ناگهانی دچار ضعف، بی حسی یا فلج صورت، بازو یا پا می شود

  مشکلات تنفسی دارد

  بیهوش است

  تشنج دارد

  از ارتفاع زیاد می افتد

  مورد ضربه های چاقو و یا تیراندازی قرار گرفته است و صدمه دیده اند.

  سوختگی شدید دارد (به ویژه در کودکان)

  درد ناگهانی و شدید شکم دارد

  در تصادف خودرو دچار مجروحیت شدید شده باشد

  به شکل ناگهانی سقوط کرده و یا هوشیاری خود را از دست داده

  ناگهان فرو می ریزد یا می افتد

  خونریزی های شدید و یا غیر قابل کنترل

  یک یا چند استخوان شکسته دارد

  ویژگی های خدمات آمبولانس خصوصی به نسبت خدمات آمبولانس عمومی چیست؟

  آمبولانس ها وسایل نقلیه ای هستند که برای انتقال بحران یا غیربحرانی به بیمار در خارج از کلینیک اورژانس یا سایر مطب های بالینی استفاده می شوند. آنها هیئت علمی بالینی، از جمله پیراپزشکان و متخصصان بالینی را به محل لازم منتقل می کنند. آنها راهنمای بالینی سریع و مشاهده دقیق بیماران در مسیر نزدیک به کلینیک پزشکی یا اتاق بحران را ارائه می دهند. آنها علاوه بر این، بیمارانی را که در حالت حرکت نیستند، با وسایل نقلیه معمولی حمل می کنند. آنها دارای لامپ ها و آلارم های آتشین هستند که آنها را از وسایل نقلیه مختلف جدا می کند و به آنها کمک می کند تا خیلی سریع به هدف خود برسند. ادارات وسایل نقلیه نجات به دو طبقه بندی تقسیم می شوند. دولت های باز و دولت های خصوصی.

   

  ادارات آزاد ادارات دولتی توسط دولت اداره می شوند. فروشگاه به طور ناقص از جیب شما و تا حدودی از شهروندان می آید. هر منطقه دارای ادارات باز مخصوص به خود است و آنها فقط گهگاه در خارج از منطقه خود خدمت می کنند. علاوه بر این، ادارات و ادارات داده شده توسط آمبولانس های باز محدود هستند و شرایط کار مشخصی دارند. علیرغم این واقعیت که هزینه آنها تا حدودی کمتر است، محدودیت های آنها هر چند وقت یکبار نیاز به اداره وسایل نقلیه نجات خصوصی را می طلبد.

   

  ادارات خصوصی آمبولانس های خصوصی انجمن های خصوصی هستند که از محل رزرو خارج می شوند. به هر حال، کل هزینه رزرو یک وسیله نقلیه نجات خصوصی و دادن مطب های ضروری توسط بیمار (یا هرکسی که آنها را رزرو می کند) هزینه می شود. از آنجایی که آنها ارگان های آزاد هستند، مدیریت هایی که ارائه می دهند بسیار سازگار هستند و به طور منظم به طور فزاینده ای مفید هستند.

   بیشتر بدانید : فیزیوتراپی - فیزیوتراپی در منزل - پرستار ICU در منزل سعادت آباد

  نقاط مورد علاقه دولت های خصوصی نسبت به دولت های باز

  شرایط متعددی وجود دارد که در آن ادارات خصوصی به تدریج بهترین هستند که برخی از آنها عبارتند از:

  ادارات وسایل نقلیه نجات باز می توانند فقط به دلیل بحران در دسترس باشند. در این راستا، در چنین شرایطی که هیچ بحران واقعی وجود ندارد و به وسیله نقلیه نجات برای اسکان و آرامش بیمار نیاز است، اداره خودرو اورژانس خصوصی اساسی است.

  آمبولانس‌های باز مناطق خدماتی خاص خود را دارند و می‌توانند بیمار را به نزدیک‌ترین کلینیک‌های پزشکی منتقل کنند و به طور کلی هیچ تصمیمی در مورد اینکه به کدام کلینیک یا مرکز اورژانسی باید مراجعه کنید، به شما پیشنهاد نمی‌دهند. به این ترتیب، در صورتی که درمان خود را از بهترین کلینیک، که خارج از منطقه کاری ادارات خودروهای نجات محله است، دریافت می کنید، در آن نقطه، اداره خودروهای اورژانس خصوصی جایگزین انفرادی شما هستند.

  هرازگاهی، سازمان‌ها یا انجمن‌های بزرگ باید یک وسیله نقلیه نجات یا یک زوج را برای موقعیت‌های بزرگ نجات دهند تا در مواقع بروز یک شرایط بحرانی کمک بالینی ارائه کنند. بدیهی است که آمبولانس های باز نمی توانند نیاز را برطرف کنند. آمبولانس های خصوصی، به هر حال، بسیار معقول خواهند بود و می توان آنها را در تعداد ایده آل برای زمان ایده آل رزرو کرد.

   بیمارانی که خودشان در حال رفتن به مطب بالینی نیستند و هیچ فردی ندارند که بتواند با آنها همراه شود و کمک های لازم را ارائه دهد، ممکن است نیاز به تماس با ادارات وسایل نقلیه خصوصی اورژانس داشته باشند.

  موقعیت های پیش بینی نشده زیادی وجود دارد که می تواند منجر به نیاز به مراقبت فوری شود. به همین دلیل است که داشتن یک آمبولانس خصوصی خوب و حمل و نقل پزشکی برای اقدام سریع و تضمین ایمنی فرد آسیب دیده بسیار مهم است.

   

  برای مناسبت هایی مانند رویدادهای شرکتی، جشن ها یا هر نوع دیگری، بستن قرارداد خدمات آمبولانس ضروری است، به خصوص اگر تعداد شرکت کنندگان زیاد باشد. به همین ترتیب، ممکن است در مورد انتقال بیماران بیمار، افراد کم تحرک یا افراد مسن که باید از خانه خود به درمانگاه، محل سکونت یا مراکز درمانی تردد کنند، لازم باشد. همانطور که می‌توان تصور کرد، خدمات آمبولانس خصوصی دارای تعدادی تیم است که عموماً به آخرین فناوری‌ها کمک می‌کنند که به آنها اجازه می‌دهد کار خود را به درستی انجام دهند و همچنین با مزایا و فرصت‌های بسیار بیشتری نسبت به یک آمبولانس دولتی که به دلایلی خارج از کنترل خود روی آن حساب نمی‌کند. این؛ یکی از بارزترین نمونه ها تجهیزاتی است که این آمبولانس ها دارند.

   

  از یک طرف، ما می دانیم که خدمات آمبولانس خصوصی نوع دیگری از سیستم را دارد که اطلاعات مربوط به بیمار تحت درمان را جمع آوری می کند، از جمله اینکه در کجا جمع آوری شده است، آیا پرونده بهداشتی دارد یا خیر و وضعیت فعلی آنها چگونه است. در نهایت می‌توان اضافه کرد که تمامی خدمات آمبولانس‌های خصوصی دارای پرسنل بسیار متنوعی هستند که می‌توان برای هر مأموریتی که به آن‌ها ارائه می‌شود، منصوب شد و در اساسنامه کلی آن مزایای بسیاری دارد.

   

  برای مواقع اضطراری آماده شده است

  شما هرگز نمی دانید چه زمانی ممکن است یک تصادف کوچک یا غیرقابل پیش بینی رخ دهد که در آن ما لزوماً به توجه یک متخصص متخصص نیاز داریم. آمبولانس معمولا برای فوریت های پزشکی در نظر گرفته می شود. با این حال، خدمات آمبولانس خصوصی ممکن است به شما در انجام یک انتقال پزشکی با مزایایی که یک وسیله نقلیه معمولی یا شخصی نمی تواند ارائه دهد، کمک کند. برخی از موقعیت هایی که در آن ها به انتقال آمبولانس نیاز است عبارتند از:

  انتقال یک بیمار جدی از یک بیمارستان به بیمارستان دیگر

  بیمار را از بیمارستان به محل اقامت خود بیاورید

  سالمندانی که باید از خانه به بیمارستان بروند یا برگردند

  به یک قرار پزشکی بروید

  در این موارد آمبولانس مسئولیت مراقبت از بیمار در حین انتقال را بر عهده دارد، در حالی که بستگان آنها می توانند مطمئن باشند که این روند توسط متخصصان معتبر انجام می شود. برخی از مزایای انتقال آمبولانس می تواند به شرح زیر باشد:

   

  آسودگی خاطر اعضای خانواده از رانندگی

  ایمنی بیمار در جاده

  اطمینان حاصل کنید که بیمار مراقبت های لازم را دارد

  بیشتر بدانید : سونو پلور - سونو سه ماهه دوم بارداری - سونو سه ماهه سوم بارداری

  چه کسانی بخشی هستند و خدمات آمبولانس چه چیزی را ارائه می دهد؟

  متخصصانی که مسئولیت خدمات این شرکت‌های آمبولانس خصوصی را بر عهده دارند، در شاخه‌های مختلف پزشکی متنوع هستند و به‌ویژه برای پوشش شرایط خاص آماده هستند. اغلب کارکنانی که در مواقع اضطراری کمک می کنند، پرستاران، پزشکان، مدیران منابع، تله اپراتورها یا تکنسین های حمل و نقل پزشکی هستند. از سوی دیگر، خدمات آمبولانس خصوصی برای انواع موقعیت ها و رویدادها کمک ارائه می دهد: متقابل برای حوادث کار. کمک مسافرتی؛ خدمات پیشگیرانه؛ مسابقات ورزشی یا رویدادهای فرهنگی؛ نقل و انتقالات خصوصی و مقصد در هر نقطه از قلمرو ملی و بین المللی؛ و حمل و نقل مناسب بیماران با تحرک کم برای مراکز روزانه یا اقامتگاه ها.

   

  حمل و نقل یکی دیگر از عوامل اساسی در زنجیره مراقبت است:

  آمبولانس های حمل و نقل پزشکی، نه تنها از نظر سرعت و کیفیت وسایل نقلیه، بلکه با توجه به کنترل و ظرفیت پرسنل، که همانطور که اشاره کردیم، متخصص در جابجایی و مدیریت تمام وسایل نقلیه هستند، سرعت فوری را تضمین خواهند کرد.

  خدمات آمبولانس خصوصی چیست؟

  آمبولانس های خصوصی مانند آمبولانس های معمولی نیستند. برای یک چیز، آنها توسط دولت محلی یا بیمارستان های دولتی اداره نمی شوند. در عوض، کارکنان و متعلق به شرکت‌ها یا افراد خصوصی هستند و هم برای حمل و نقل پزشکی و هم برای اهداف غیرپزشکی استفاده می‌شوند. به عنوان مثال، می توان از آنها برای عروسی و مهمانی ها و برای انتقال تیم های ورزشی به بازی ها استفاده کرد. حتی برخی از آنها مانند لیموزین ساخته شده اند که می تواند سفر را برای بیماران راحت تر و لذت بخش تر کند.

   

  آمبولانس بنا به تعریف نمی تواند تجاری باشد، آمبولانس خصوصی حق پذیرش یا رد تماس را دارد، می تواند مشتریان خود را مانند هر بنگاه تجاری دیگری انتخاب کند، چیزی که البته خدمات دولتی توان پرداخت آن را ندارد.

   

  اکثر مردم مطلقاً هیچ ایده ای ندارند که خدمات آمبولانس خصوصی چیست، خیلی بیشتر از این که چرا باید به آن نیاز داشته باشند.

  حقیقت این است که اکثر این افراد هرگز به خدمات آمبولانس خصوصی نیاز نخواهند داشت، اما هنوز هم یک سرمایه گذاری ارزشمند است. واقعیت این است که اکثر مردم به خدمات آمبولانس خصوصی نیاز ندارند، اما هرکسی در مقطعی از زندگی خود می‌تواند، و انتخاب داشتن یکی از آن‌ها می‌تواند تفاوت بین مرگ و زندگی باشد.

   

  این تا حدی به این دلیل است که بسیاری از مردم بر این باورند که آمبولانس‌های خصوصی سریع‌تر از آمبولانس‌های عمومی هستند و می‌خواهند مطمئن باشند که سریع و در بهترین شرایط به بیمارستان می‌رسند.

  بیشتربدانید؛نوار قلب در منزل - نوار قلب در تهران - هولتر ریتم و فشار خون در منزل

  خدمات یا مهارت؟

  اساساً همه استدلال های طرفداران و مخالفان خدمات آمبولانس خصوصی در یک چیز خلاصه می شود: سه عامل در کار آمبولانس مهم است:

   

  سرعت،

  صلاحیت پزشکان و؛

  نگرش پزشک نسبت به بیمار

  مزایای آمبولانس خصوصی

  آمبولانس خصوصی دارای طیف وسیع تری از خدمات است، بیمار راحتی و خدمات کافی را دریافت می کند. همچنین، آمبولانس دولتی بیمار را به بیمارستان خصوصی نمی برد، یک سیستم کامل برای دریافت سفارش بیمارستان وجود دارد. بیمار نمی تواند در انتخاب بیمارستان تاثیر بگذارد، بر خلاف بیمار آمبولانس خصوصی که خواسته های او را در نظر می گیرد، از قبل با بیمارستان تماس می گیرد و او را تا بیمارستان همراهی می کند.

   

  علاوه بر این، یک پزشک تجاری نه تنها مراقبت های اورژانسی را ارائه می دهد، بلکه می تواند تشخیص صریح را در محل انجام دهد یا آزمایش های آزمایشگاهی را با تفسیر بعدی توسط پزشک انجام دهد و بیمار را برای سونوگرافی، MRI، تشخیص اشعه ایکس تحویل دهد و ترتیبی دهد.

  گاهی وقت ها یک آمبولانس خصوصی می تواند نیازها را بهتر برآورده نماید

  یک آمبولانس خصوصی می تواند برای بیمار راحت تر باشد

  آمبولانس خصوصی می تواند قابل دسترس باشد

  آمبولانس خصوصی می تواند سریعتر باشد

  یک آمبولانس خصوصی می تواند هزینه کمتری داشته باشد، به خصوص برای سفرهای طولانی

  آمبولانس های خصوصی بهتر از آمبولانس های دولتی در مواقعی که نیاز به مراقبت فوری دارید

  آمبولانس های خصوصی نیز راحت تر هستند

  آمبولانس های خصوصی نیز قابل اعتمادتر هستند

  آمبولانس های خصوصی نیز مزایای بیشتری نسبت به آمبولانس های دولتی به بیماران ارائه می دهند

  برخی از شرکت های آمبولانس نیز ممکن است برای لوازم اضافی مانند بانداژ و آتل هزینه ای دریافت کنند. برخی از خدمات آمبولانس خصوصی برای انواع خاصی از حمل و نقل، از جمله بیمه و آژانس های غیرانتفاعی، نرخ ثابتی ارائه می دهند.

   برای دریافت امبولانس و  خدمات پزشکی با کادری حرفه ای و با تجربه میتوانید از مدد جو یار کمک بگیرید کافیست با شماره ما تماس بگیرید


  تلفن : 02122851038 02122851039 تلفن همراه : 09192340012 :

  ارتباط در بستر واتساپ با مددجویار
  Close and go back to page
  © شهریور 1401 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد مدد جویار محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و سئو توسط OFOGHIT