مشاوره آنلاین روانشناسی

  مشاوره آنلاین روانشناسی|مشاوره روانشناسی حضوری|شماره روانشناس انلاین


  مشاوره آنلاین روانشناسی؛ یافتن روانشناس آنلاین مناسب می تواند یک کار دشوار باشد زیرا تعداد انتخاب ها می تواند بی پایان باشد. ارائه دهندگان مختلف گزینه های مختلفی را ارائه می دهند، و بر اساس نوع مشاوره ای که به دنبال آن هستید، یک پلتفرم ممکن است برای شما مناسب تر از پلتفرم بعدی باشد.

   

  درمان آنلاین چیست؟

  درمان آنلاین یک راه خصوصی، راحت و اغلب مقرون به صرفه برای دسترسی به کمک سلامت روان بدون نیاز به مراجعه حضوری به مرکز مشاوره یا مطب درمانگر ارائه می دهد. در عوض، بسته به نیازها و ترجیحات خود، می توانید از طریق تماس ویدیویی، تماس تلفنی و/یا مکالمه پیام متنی با درمانگر خود ارتباط برقرار کنید.

  درمان آنلاین فضای امنی است که در آن می‌توانید به موضوعاتی مانند افسردگی، اضطراب، استرس، مدیریت خشم، بی‌خوابی، حملات پانیک، اختلالات خوردن، تروما، مسائل مربوط به رابطه، انتقال زندگی، سوگ و غیره بپردازید.

  f/مشاوره آنلاین روانشناسی

  برای ارائه خدمات در منزل با شماره های ما تماس بگیرید

  درمان آنلاین چگونه کار می کند؟

  پلتفرم‌های مختلف درمان آنلاین از روش‌های مختلف ارائه درمان پشتیبانی می‌کنند، بنابراین ابتدا راه‌هایی را که می‌خواهید از طریق آن کمک دریافت کنید، در نظر بگیرید.

  برخی از پلتفرم‌های آنلاین درمانی به شما امکان می‌دهند هر بار یک جلسه ویدیو درمانی بخرید، در حالی که برخی دیگر به اشتراک ماهانه نیاز دارند که معمولاً شامل یک جلسه ویدیو درمانی در ماه و دسترسی به پیام‌های متنی نامحدود با درمانگرتان است. اگر ارتباط مداوم با درمانگرتان برای شما مفید است، پلتفرمی را با این گزینه اشتراک در نظر بگیرید. فقط توجه داشته باشید که «پیام‌رسانی نامحدود» به این معنی است که می‌توانید به درمانگر خود به هر میزان که دوست دارید پیامک ارسال کنید، اما درمانگر شما ممکن است فقط یک یا دو بار در روز در روزهای هفته پاسخ دهد.

  بسیاری از خدمات درمانی آنلاین دارای برنامه های تلفن همراه خود نیز هستند.

   

   بیشتربدانید: پرستار ICU در منزل سعادت آباد - خدمات ICU در منزل شمال تهران - مراقبت از بیماران ICU در منزل

  هر آنچه که قبل از انتخاب درمان آنلاین باید بدانید

  با کلیک ماوس یا ضربه زدن به یک اپلیکیشن، می‌توانید به یک درمانگر دسترسی فوری و ارزان داشته باشید، یا به این ترتیب ادعای بسیاری از ابزارها و فن‌آوری‌های جدید را داشته باشید که می‌خواهند روان‌درمانی را از مطب درمانگر و در هر مکانی که هستید، ببرند. به اینترنت متصل هستند. استفاده از وب می تواند برای بسیاری از افرادی که راحت از اینترنت استفاده می کنند و به دنبال کمک هستند، راحت باشد.

  اما قبل از ثبت نام، ورود به سیستم و شروع چت، نکاتی در مورد روانشناسی از راه دور وجود دارد.

   

  روانشناسان بیشتر به درمانی که به واسطه ی ابزارها یا دستگاه های مخابراتی ارائه داده می شود، روانشناسی از راه دور می نامند. ممکن است آن را به نام های وب درمانی، تلفن درمانی، متن درمانی یا درمان آنلاین بشنوید. هر زمان که با استفاده از یک وب سایت، تلفن یا برنامه تلفن همراه با یک روانشناس در تعامل هستید، می توانید در خدمات روانشناسی از راه دور شرکت کنید.

   

  فناوری های امروزه می تواند به تکامل پیدا کردن درطریقه دریافت روان درمانی یا کار با روانشناس کمک نماید. محققان علاقه زیادی به روانشناسی از راه دور و سلامت از راه دور دارند و میزان عملکرد آن را ارزیابی می کنند، به ویژه در مقایسه با جلسات روان درمانی حضوری و در مطب. اما مانند فناوری، تحقیقات هنوز جدید است، و علم هنوز چیزهای زیادی را نمی داند.

  قبل از ثبت نام برای هر سرویسی که منحصراً به صورت آنلاین یا تلفنی ارائه می شود، باید چند نکته را در نظر بگیرید.

   

  برای درخواست مشاوره آنلاین روانشناسی می توانید از مددجویار کمک بگیرید

  چرا مردم وب درمانی را دوست دارند؟

  وب درمانی در مقایسه با روان درمانی حضوری، نویدهای زیادی دارد و مزایایی را ارائه می دهد.

  می تواند راحت باشد. درمان آنلاین می تواند زمان کمتری را از دفتر یا روز کاری شما بگیرد یا نگران ترافیک باشد. با شماره گیری یا ورود به یک سایت، جلسه می تواند در هر جایی که شما راحت هستید برگزار شود. در مقایسه با درمان سنتی سنتی، گاهی اوقات ممکن است هزینه کمتری به نظر برسد. برخی از برنامه ها قیمتی را تبلیغ می کنند که استفاده نامحدودی را با هزینه هفتگی یا ماهانه ارائه می دهد. یا ممکن است جلسه آنلاین به طور قابل توجهی کمتر از بازدیدهای داخل دفتر به نظر برسد.

   اگر علاقه ای به استفاده از بیمه درمانی برای روان درمانی ندارید، این می تواند یک مزیت باشد. اطلاعات بیشتر در مورد بیمه و درمان آنلاین در بخش بعدی مورد بحث قرار می گیرد. ارتباطات آنلاین برای بسیاری از افراد، به ویژه بزرگسالان جوان یا کسانی که اغلب از فناوری استفاده می کنند، بسیار راحت است. افراد بیشتری از ایمیل، وبینارها و پیام‌های متنی برای برقراری ارتباط استفاده می‌کنند، و این می‌تواند راحت‌تر یا راحت‌تر از صحبت کردن با شخصی به صورت حضوری به نظر برسد، به‌ویژه زمانی که اطلاعات شخصی یا خصوصی را فاش می‌کند.

  این می‌تواند دسترسی افرادی را که نمی‌توانند به دفتر کار برسند، فراهم کند. . در برخی از جوامع روستایی، نزدیکترین مطب روانشناس ممکن است یک یا دو ساعت با ماشین فاصله داشته باشد. برخی از افراد مبتلا به بیماری ها یا ناتوانی های مزمن ممکن است نتوانند رانندگی کنند یا به راحتی نتوانند خانه خود را ترک کنند. در چنین شرایطی، درمان بر پایه وب یا تلفن ممکن است تنها گزینه کمک باشد.

   

  آیا این یک ابزار مناسب جهت کمک می باشد؟

   این تحقیق هنوز نشان نداده است که درمان مستقل آنلاین یا از طریق پیامک برای همه در هر شرایطی موثر باشد. برخی از سایت ها تبلیغ می کنند که درمان ارائه می دهند، اما این ادعاها ممکن است گمراه کننده یا نادرست باشند. برای مثال، افرادی که پشت برنامه‌ها هستند ممکن است مجوز یا صلاحیت ارائه درمان را نداشته باشند.

   

  آیا درمانگر مجوز دارد؟

  صدور مجوز از شما محافظت می کند. درمانگر و روان درمانگر در اکثر کشورها از نظر قانونی کلمات محافظت شده نیستند، به این معنی که هر کسی می تواند ادعا کند که یک درمانگر است و خدماتی را برای شما ارائه دهد که به عنوان یک درمان برای شما به نظر برسد. ممکن است همیشه آسان نباشد که بدانید روان درمانی مبتنی بر شواهد دریافت می کنید.

   

  همه روانشناسان و سایر ارائه دهندگان بهداشت حرفه ای باید از کشوری که در آن فعالیت می کنند مجوز داشته باشند. قوانین مجوز از شما محافظت می کند و اطمینان حاصل می کند که فقط کسانی که آموزش دیده اند و واجد شرایط کار هستند مجوز دریافت می کنند. همچنین تضمین می کند که در صورت بروز مشکلاتی در درمان، به شما مراجعه کنید. قبل از ثبت نام برای هر سرویس وب، بدانید که با چه کسی کار می کنید، آیا او مجوز دارد، آن مجوز در کجا نگهداری می شود و شماره مجوز. اکثر کشور ها فهرست راهنمای آنلاین و قابل جستجو از متخصصان دارای مجوز در کشور خود را ارائه می دهند.

   

   بیشتربدانید: سونداژ معده در تهران - سونداژ معده چگونه است؟ - تزریق عضلانی در تهران 

  آیا روانشناس در کشوری که شما زندگی می کنید مجوز دارد؟

  گواهینامه ها توسط هر کشور با قوانین و قوانین خاص خود اعطا می شود، دقیقاً مانند هر کشور که مشخص می کند ساکنان چه چیزهایی را برای دریافت گواهینامه رانندگی باید بدانند. اما بر خلاف گواهینامه های رانندگی، که به شما اجازه می دهد تا به طور قانونی ماشین را در همه کشور ها اداره کنید، یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی محدود به ارائه خدمات در کشوری است که در آن مجوز دارند. ارائه‌دهنده باید در حوزه قضایی جایی که شما در آن قرار دارید دارای مجوز باشد، و اگر ندانید که از نظر فیزیکی در کجا قرار دارد، انجام این تصمیم ممکن است دشوار باشد.

   

  آیا سایت یا برنامه امن است؟

  آیا اطلاعاتی که ارائه می کنم محرمانه باقی می ماند؟ روان درمانی تا حدی به این دلیل کار می کند که روانشناسان اطمینان حاصل می کنند که مراجع فضایی امن و خصوصی برای به اشتراک گذاشتن داستان ها، افکار یا احساسات عمیقا شخصی و گاهی دشوار دارند. آنچه در مطب درمان اتفاق می افتد و گفته می شود، به استثنای چند موقعیت، همانجا باقی می ماند.

   

  چگونه هزینه خدمات را پرداخت می‌کنید؟

   بسیاری از شرکت های بیمه درمان اختلالات سلامت روان و سوء مصرف مواد را پوشش می دهند - درمانی که شامل روان درمانی حضوری است. اگر با یک روانشناس در مطب او کار می کنید، بیمه شما می تواند بیشتر یا تمام هزینه ها را پوشش دهد، بسته به اینکه نیاز به پرداخت فرانشیز یا پرداخت مشارکت دارید. اما خدمات درمانی آنلاین یا وب درمانی اغلب توسط اکثر ارائه دهندگان بیمه پوشش داده نمی شوند یا قابل بازپرداخت نیستند. اگر قصد بازپرداخت دارید، ابتدا با شرکت بیمه خود چک کنید. در غیر این صورت، خود را برای پرداخت هزینه کامل آماده کنید.

  روانشناسان بیشتری در حال بررسی سایت ها و برنامه های آنلاین هستند، همانطور که بیماران بیشتری علاقه مند به استفاده از آنها هستند. تحقیقات نشان می دهد که برخی از ابزارهای تکنولوژیکی می توانند در صورت استفاده همراه با درمان در مطب کمک کنند.

   

  بسیاری از روانشناسان و بیماران پیام های متنی را برای بررسی سریع یا یادآوری مفید می دانند. برخی از برنامه ها می توانند به ردیابی و ثبت حالات یا افکار کمک کنند. کنفرانس وب و پخش جریانی در زمان واقعی می تواند تداوم را در زمانی که بیمار در تعطیلات است یا قادر به انجام یک جلسه منظم نیست، ارائه دهد.

   

  مواردی وجود دارد که در آن کنفرانس اینترنتی یا درمان از طریق تلفن برای برخی افراد به تنهایی گزینه مناسبی به نظر می رسد. اما در حال حاضر، با تحقیقات کنونی و با فناوری فعلی، اپلیکیشن‌های موبایل و پیام‌های متنی به بهترین وجه به عنوان مکمل روان‌درمانی حضوری استفاده می‌شوند.

   

  از درمان آنلاین چه انتظاری می توان داشت؟

  در حالی که شباهت های زیادی بین درمان آنلاین و درمان حضوری وجود دارد، تفاوت هایی نیز وجود دارد که می توان انتظار داشت. نکته اصلی در اینجا است که قرار ملاقات های شما در درجه اول از طریق تماس های ویدیویی یا تلفنی و یا حتی پیام رسانی انجام می شود.

   

  تطبیق با یک درمانگر

  مانند درمان چهره به چهره، ممکن است این فرصت را داشته باشید که درمانگر خود را انتخاب کنید. این به پلتفرمی که استفاده می‌کنید بستگی دارد، زیرا برخی از گزینه‌ها شما را با یک متخصص سلامت روان که به بهترین وجه با نیازها و اهداف شما مطابقت دارد، مطابقت می‌دهد.

  با این حال، برخی از پلتفرم‌های دور درمانی به شما امکان می‌دهند فهرستی از درمانگران و مشاوران موجود را بررسی کنید.

   

  برای درخواست مشاوره آنلاین روانشناسی می توانید از مددجویار کمک بگیرید

  اولین قرار شما

  همچنین مانند درمان حضوری، قرار اولیه شما ممکن است شامل آشنایی با یکدیگر باشد. درمانگر شاید از شما سوالاتی  در این موارد بپرسد:

   

  آنچه در درمان به دنبال آن هستید

  هر گونه تروما یا محرک

  آیا پیش از این تحت درمان بوده اید

  اگر هر گونه بیماری روانی تشخیص داده شده دارید

  اگر در اکنون  از داروهایی جهت بیماری های روانی استفاده می نماید

  اهدافی که برای حرکت رو به جلو در ذهن دارید

   بیشتربدانید: خدمات پرستاری در منزل - داپلر عروق - داپلر عروق

  برقراری ارتباط با درمانگر آنلاین

  برخی درمان آنلاین را ترجیح می دهند زیرا تمام مراحل ارتباطاتی به مجازی انجام می شود. این در نهایت به پلتفرمی که انتخاب می‌کنید، درمانگر و هر اشتراکی که در آن ثبت‌نام کرده‌اید بستگی دارد. ممکن است بتوانید در بین جلسات از طریق راه های ارتباطی مانند  پیام رسانی یا تماس صوتی با درمانگر خود چت کنید.

   

  سوالاتی که هنگام مقایسه حرفه ای ها باید پرسید:

  طرح شامل چه مواردی است؟

  هزینه اشتراک چقدر است؟

  قیمت افزونه ها چقدر است؟

  سیاست های لغو و بازپرداخت چیست؟

  آیا همه درمانگران مجوز دارند؟

  فرآیند تطبیق درمانگر شامل چه مواردی است؟

  آیا امکان تعویض درمانگر وجود دارد؟

   

  نحوه انتخاب درمانگر آنلاین مناسب

  برای یافتن یک درمانگر از راه دور که مناسب نیازها، ترجیحات و انتظارات شما باشد، وقت بگذارید. اگر نوع خاصی از درمان را ترجیح می دهید، یک درمانگر متخصص در این روش درمانی پیدا کنید. همچنین می توانید از یک متخصص مراقبت های بهداشتی، همکار یا دوست بخواهید که یک درمانگر را توصیه کند.

   

  بسیاری از پلتفرم های آنلاین از پاسخ های شما از یک پرسشنامه آنلاین برای مطابقت دادن شما با یک درمانگر استفاده می کنند. شما ممکن است این گزینه را داشته باشید که یک درمانگر متخصص در یک موضوع یا شرایط خاص را انتخاب کنید. در صورت امکان، از وب‌سایت شرکت دیدن کنید تا بررسی‌های آنلاین را بخوانید تا از درمانگران مختلف، رویکردهای آنها و آنچه که باید انتظار داشته باشید، احساس کنید.

   

  گاهی اوقات ممکن است قبل از انجام جلسات مشاوره کوتاهی با درمانگر خود داشته باشید. می توانید از درمانگر بالقوه خود در مورد رویکرد آنها، نتایج مورد انتظار و مدت زمان تقریبی درمان سؤال کنید.

   

  همچنین باید مطمئن شوید که در دسترس بودن درمانگر با برنامه شما مطابقت دارد، به خصوص اگر قصد دارید خارج از ساعات استاندارد با آنها تماس بگیرید.

  اگر بیمه ای دارید که خدمات سلامت روان را پوشش می دهد، با تماس با آنها شروع کنید تا ببینید آیا خدماتی که به آن علاقه دارید بخشی از شبکه آنها است یا خیر. همچنین می خواهید بدانید که آیا پلتفرم آنلاینی که از آن استفاده می کنید بیمه می شود یا خیر. بسیاری از شرکت ها این کار را نمی کنند، بنابراین ارزش دیدن چند سایت مختلف را دارد تا ببینید آیا یکی از آنها با نیازهای شما مطابقت دارد و بیمه می پذیرد یا خیر.

   

  آیا درمان آنلاین موثر است؟

  تحقیقات زیادی از اثربخشی درمان آنلاین پشتیبانی می کند. به طور کلی، تماس های ویدیویی زنده بیشتر شبیه به جلسات درمانی چهره به چهره است و بیشترین مزیت را دارد.

   

  متخصصان سلامت روان انواع مختلفی دارند، از جمله موارد زیر:

  روانشناس: روانشناسان روان درمانی را ارائه می دهند که به رفتارها، احساسات و افکار مربوط می شود. روانشناسان دارای مدرک دکترا هستند، معمولاً دکترا یا PsyD، و می توانند آزمایشات روانشناسی را به منظور تشخیص و ارائه توصیه های درمانی ارائه دهند. در اکثر ایالات، آنها قادر به تجویز دارو نیستند.

  روانپزشک: روانپزشک یا دکترای پزشکی (MD) یا پزشکی استئوپاتیک (DO) است. آنها شرایط سلامت روان را تشخیص داده و درمان می کنند و می توانند دارو تجویز کنند.

  درمانگر ازدواج و خانواده دارای مجوز (LMFT): LMFTها دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند. آنها به خانواده ها و زوج های متاهل مشاوره می دهند تا نگرانی های خاص را حل کنند و شرایط سلامت روان را درمان کنند. در برخی ایالت ها، LMFT ها می توانند شرایط سلامت روان را تشخیص دهند.

  مشاور حرفه ای دارای مجوز (LPC): یک LPC دارای مدرک کارشناسی ارشد است. آنها شرایط سلامت روان را درمان می کنند و در برخی از ایالت ها می توانند آنها را تشخیص دهند.

  مددکار اجتماعی بالینی دارای مجوز (LCSW): LCSW دارای مدرک کارشناسی ارشد در مددکاری اجتماعی هستند و دارای مجوز برای ارائه خدمات تشخیص و مشاوره به مراجعین هستند.

   بیشتربدانید:  تزریق عضلانی در تهران - هولتر ریتم و فشار خون در منزل - تزریق عضلانی در منزل

  آیا استفاده از درمان آنلاین از طریق تلفن، ویدیو یا چت بهتر است؟

  هیچ پاسخ قطعی در مورد اینکه کدام روش درمانی بهتر است وجود ندارد. همه چیز به ترجیحات و مشکلات فعلی شما بستگی دارد. به عنوان مثال، اگر اضطراب اجتماعی را تجربه می کنید و نگران صحبت با دیگران هستید، ممکن است گفتگوی متنی را به یک جلسه از طریق ویدیو ترجیح دهید. با این حال، هر چه بتوانید شبیه درمان چهره به چهره باشید، برای ارتباط با درمانگرتان بهتر خواهد بود.

   

  ویدیو یا تلفن، کدام یک برای جلسه بهتر است؟ تحقیقات نشان می‌دهد که ایجاد ارتباط قوی با درمانگر یکی از عوامل تعیین‌کننده موفقیت‌آمیز درمانی است، و انجام این کار از طریق ویدیو آسان‌ترین کار است. جلسات ویدیویی به درمانگرها این امکان را می دهد که شما را ببینند، زبان بدن شما را مشاهده کنند و احساسات شما را بهتر بخوانند.

   

  این می تواند اطلاعات ارزشمندی برای درمانگر در نحوه برخورد آنها با شما و صحبت در مورد مسائل شما باشد. به این ترتیب، درمان آنلاین از طریق ویدئو شانس بیشتری برای دستیابی به نتایج درمانی بهتر برای اکثر افراد دارد.

   

  با این حال، وقتی تماس ویدیویی گزینه ای نیست، درمان از طریق تلفن یا صرفاً یک چت زنده بسیار بهتر از عدم درمان است. تحقیقات همچنین نشان می دهد که موفقیت درمان بستگی به این دارد که چگونه به طور مداوم با درمان درگیر شوید. صرف نظر از این، بهترین انتخاب همیشه همان چیزی است که برای شما مفید است.

   

  چرا درمان آنلاین را انتخاب کنیم؟

  درمان آنلاین با توجه به دسترسی، راحتی و مقرون به صرفه بودن آن در مقایسه با درمان حضوری، به طور فزاینده ای محبوب می شود و برای بسیاری از افرادی که مشکلات سلامت روانی را تجربه می کنند، انتخاب خوبی است. مزایای زیادی دارد، اما برای همه مناسب نیست:

   

  مزایای درمان آنلاین

  راحتی – توانایی دریافت درمان در هر مکانی با اتصال به اینترنت برای بسیاری مزیت است، به خصوص کسانی که در مناطق روستایی زندگی می کنند یا با هزینه و زمان سفر دست و پنجه نرم می کنند. در عوض، می توانید از خدمات پیام رسانی 24 ساعته و قرار ملاقات های زنده هفتگی در زمان و مکان دلخواه خود استفاده کنید.

   

  یافتن درمانگر مناسب - انتخاب شما برای درمانگر حضوری توسط جغرافیا محدود می شود. با درمان آنلاین، می‌توانید از بین هزاران درمانگر واجد شرایط انتخاب کنید یا با درمانگر متناسب با نیازهای شما مطابقت داشته باشید. اکثر درمانگران آنلاین مشاوران یا روان درمانگران بسیار آموزش دیده هستند که هر کدام دارای تخصص، رویکرد درمانی، سبک ارتباطی و برنامه زمانی هستند که گزینه های بیشتری را برای یافتن مناسب مناسب در اختیار شما قرار می دهند.

   

  ارتباطات—شما می توانید انتخاب کنید که چه چیزی بهترین کار را انجام می دهد: پیام های متنی، پیام های صوتی، تماس های صوتی یا تصویری. بیشتر برنامه های درمانی آنلاین شامل پیام رسانی نامحدود برای برقراری ارتباط افکار و احساسات شما در هر زمان است.

   

  قیمت- دریافت درمان آنلاین معمولاً بسیار مقرون به صرفه تر از درمان حضوری است و بسیاری از ارائه دهندگان نرخ های کاهش یافته را برای کسانی که مشکلات مالی دارند ارائه می دهند.

   

  معایب درمان آنلاین

  بیمه - بسیاری از ارائه دهندگان تحت پوشش بیمه نیستند، بنابراین باید برنامه خود را بررسی کنید تا ببینید چه چیزی تحت پوشش است و چه چیزی را پوشش نمی دهد. با این وجود، طرح های اشتراک ماهانه اغلب ارزان تر از پرداخت های بیمه است.

  نیاز به اتصال به اینترنت – با توجه به ماهیت آنلاین آن، دریافت درمان به صورت آنلاین نیاز به اتصال اینترنتی پایدار دارد.

  بدون ملاقات حضوری - اگر تعامل حضوری را ترجیح می دهید، درمان آنلاین ممکن است مناسب نباشد زیرا اکثر ارائه دهندگان آنلاین جلسات حضوری با درمانگر شما را شامل نمی شوند.

  برای علائم شدید مناسب نیست - اگرچه درمان آنلاین برای طیف وسیعی از مشکلات سلامت روان مؤثر است، اما برای کسانی که علائم شدید یا شرایطی از جمله روان پریشی را تجربه می کنند، کمتر مؤثر است و گاهی اوقات نامناسب است.

   بیشتربدانید: سونوشکم و لگن - آمبولانس خصوصی - انجام دیالیز در منزل

  چه کسانی می توانند از درمان آنلاین سود ببرند؟

  برای بسیاری از افراد، درمان آنلاین یک منبع درمانی مناسب است. دریافت درمان آنلاین در کاهش علائم در طیف وسیعی از شرایط سلامت روان موثر است، از جمله:

  اضطراب

  افسردگی

  اختلال وسواس اجباری (OCD)

  مشکلات مربوط به استرس

  اختلالات اشتها

  مسائل خشم

  بنابراین، اگر علائم یک یا چند مورد از این شرایط را دارید، درمان آنلاین ممکن است انتخاب مناسبی برای شما باشد. ویژگی های منحصر به فرد درمان آنلاین به ویژه برای کسانی مفید است که:

  علائم خفیف تا متوسط را تجربه کنید—درمان آنلاین برای کسانی که می توانند در درمان شرکت کنند و از یادگیری تکنیک ها و تعیین هدف به عنوان بخشی از دوره درمانی لذت می برند بهترین کار را انجام می دهد.

  آماده و مایل به شرکت در درمان هستید - اگر انگیزه ای برای متعهد شدن به مسیر بهبودی دارید، تحقیقات نشان می دهد که درمان آنلاین ممکن است برای شما مفید باشد.

  سبک زندگی پرمشغله ای داشته باشید یا به دور از گزینه های درمانی حضوری زندگی کنید – راحتی درمان آنلاین برای کسانی که در انجام یک بازه زمانی خاص هر هفته مشکل دارند یا سفر به درمان حضوری را ناخوشایند می دانند عالی است.

   

  برای درخواست مشاوره آنلاین روانشناسی می توانید از مددجویار کمک بگیرید

  چه کسی ممکن است درمان آنلاین سودی نداشته باشد؟

  علیرغم مزایای آن، درمان آنلاین برای همه مناسب نیست. دریافت درمان آنلاین ممکن است کمتر موثر باشد و درمان حضوری مناسب تر باشد، اگر:

  علائم شدیدی را تجربه می‌کنید، به‌ویژه روان‌پریشی – درمان آنلاین برای کسانی که ظرفیت درمان دارند بهترین است. اگر علائم شما بسیار جدی تر است، یا توهمات حسی یا هذیان را تجربه می کنید، درمان چهره به چهره با یک درمانگر مجاز مناسب تر خواهد بود.

  شما در حال تجربه یک بحران سلامت روان هستید—درمان آنلاین برای مقابله با شرایط اضطراری نامناسب است و اکثر ارائه دهندگان این موضوع را هنگام ثبت نام برای خدمات آن به وضوح بیان می کنند. اگر بحرانی را تجربه می کنید، ارائه دهندگان یک شماره تلفن را برای شما نمایش می دهند تا با آن تماس بگیرید.

  اتصال اینترنت شما ناپایدار است—درمان آنلاین، به ویژه ویدیو و صدا، بر ارتباط واضحی بین شما و درمانگرتان متکی است، که اگر اینترنت شما مانع یا اختلال در جریان درمان شود، ممکن است با مشکل مواجه شود.

  شما تعامل چهره به چهره را ترجیح می دهید—بیشتر ارائه دهندگان آنلاین هیچ گزینه ای برای ملاقات حضوری با درمانگر خود ندارند.

   

   


  تلفن : 02122851038 02122851039 تلفن همراه : 09192340012 :

  ارتباط در بستر واتساپ با مددجویار
  Close and go back to page
  © شهریور 1401 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد مدد جویار محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و سئو توسط OFOGHIT