روانشناس آنلاین

  روانشناس آنلاین|شماره روانشناس انلاین|مشاوره روانشناسی|روانشناسی تلفنی


  روانشناس آنلاین؛ با گسترش فناوری های مدرن، تعداد فزاینده ای از مردم مزایای مشاوره آنلاین را مشاهده می کنند. برخی از مزایای مشهود مشاوره الکترونیکی برای بسیاری از افراد شامل راحتی، گستره انتخاب ها و خدمات ارائه شده و هزینه خدمات است.

  کمک خواستن نیاز به قدرت و شجاعت دارد. بسیاری از افراد در طول جلسه مشاوره آنلاین احساس راحتی بیشتری نسبت به تماس رو در رو با یک درمانگر دارند.

  امروزه مشاوره آنلاین تعدادی از گزینه های درمانی جامع را ارائه می دهد. مشاوره آنلاین می تواند از طریق یک رابطه مشتری-درمانگر که بر پایه همدلی، صداقت و ارتباط مثبت بنا شده است به مراجع کمک کند تا بر تعدادی از نگرانی ها غلبه کند.

  f/روانشناس آنلاین

  برای ارائه خدمات در منزل با شماره های ما تماس بگیرید

   

  درمان آنلاین چیست؟

  ابتدا بیایید مشخص کنیم که درمان آنلاین از چه چیزی تشکیل شده است. درمان آنلاین که به‌عنوان درمان الکترونیکی، درمان از راه دور یا درمان درخواستی نیز شناخته می‌شود، شامل برقراری ارتباط آنلاین با یک درمانگر از طریق روش‌های مختلف از جمله چت ویدیویی، پیام‌های متنی و ایمیل است. بیمار می تواند با استفاده از روشی که برای او بهترین کار را انجام می دهد با درمانگر خود ارتباط برقرار کند. همچنین، ممکن است یک جایگزین چت آنلاین در نظر گرفته شود، که برای کسانی که نیاز به درمان دارند مفید است.

  درمان معمولاً شامل تکنیک‌های رفتاردرمانی شناختی (CBT) است که گسترده‌ترین شکل گفتار درمانی مورد تحقیق است. CBT آنلاین زمانی موثر است که در زمان واقعی ارائه شود. معمولاً هیچ قرار ملاقات مشخصی وجود ندارد، و در عوض، زمانی که برای هر دو برنامه شما کار می کند، با درمانگر خود در تعامل هستید.

   

  آیا درمان آنلاین موثر است؟

  زمانی که تا حدودی بحث‌برانگیز تلقی می‌شد، مطالعات نشان داده‌اند که درمان آنلاین به طور مداوم برای بیمارانی که به دنبال جایگزینی برای مراجعه حضوری در مطب هستند، مفید است. یک فرد ممکن است انتخاب کند که فقط در درمان آنلاین شرکت کند یا از آن به عنوان کمکی برای بازدیدهای حضوری استفاده کند. مشاورانی که به صورت آنلاین تمرین می کنند باید مانند هر درمانگر دیگری از الزامات، از جمله تحصیلات، مجوز و گواهینامه مورد نیاز، پیروی کنند.

  توجه به این نکته مهم است که شما باید قبل از استقرار در یک ارائه دهنده درمان آنلاین، تحقیقات خود را انجام دهید، درست مانند قبل از شروع مشاوره در مطب فیزیکی.

   

  مزایای عمده مشاوره آنلاین چیست؟

  دسترسی

  برای بسیاری از افراد، دسترسی به مشاوره آنلاین می تواند به کاهش اضطرابی که ممکن است در طول جلسه مشاوره در دفتر تجربه کند کمک کند. این یک فرآیند ساده و راحت برای مشتریان است که به یک پلت فرم آنلاین امن مانند زوم وارد شوند که می توانند از راحتی خانه خود به آن دسترسی داشته باشند.

   بیشتربدانید:نوار قلب در منزل - نوار قلب در تهران - هولتر ریتم و فشار خون در منزل

  انعطاف پذیری برنامه ریزی

  اگر جلسه درمانی خود را به دلایلی که خارج از کنترل شماست، از دست دادید، مانند ترافیک یا تصادف رانندگی در بزرگراه، احتمالاً هنوز هم هزینه ای برای این قرار ملاقات از دست رفته وجود دارد. به طور مشابه، ساعات اداری درمانگر شما ممکن است با ساعات کاری شما تداخل داشته باشد، بنابراین برنامه ریزی به موقع قرار ملاقات تقریبا غیرممکن به نظر می رسد. همچنین، در دسترس نبودن مراقبت از کودک، ساعات کاری طولانی و کارهای بعد از کار ممکن است تصمیم شما را برای مشاوره بیشتر در مورد سلامت روان در هر روز تحت فشار قرار دهد.

  برای افرادی که هر یک از موارد فوق را تجربه می کنند، مشاوره الکترونیکی ممکن است گزینه معقولی به نظر برسد. درمان آنلاین انعطاف‌پذیر است – می‌توان آن را در هر زمانی که راحت دیدید از خانه یا محل کارتان مدیریت کرد، زیرا بسیاری از مشاوران آنلاین خارج از ساعات کاری سنتی از دوشنبه تا جمعه در دسترس هستند.

   

  انتخاب بزرگتر از درمانگران و پشتیبانی مداوم

  مشاوره آنلاین شما را به منطقه جغرافیایی خود محدود نمی کند. شما می توانید از بین درمانگران دارای مجوز و ثبت نام در سراسر استان، کشور یا حتی بین المللی خود را انتخاب کنید. علاوه بر این، مشاوره الکترونیکی شما را قادر می سازد تا درمانگری را بیابید که متناسب با نیاز شما باشد و در مورد موضوع خاص شما تخصص داشته باشد. هیچ مشاوری در هر مشکلی متخصص نیست، بنابراین یافتن مشاور مناسب بسیار مهم است.

  علاوه بر این، حمایت مستمر از درمانگر یکی از مزایای عمده مشاوره آنلاین است. مشاوره الکترونیکی به شما این امکان را می دهد که هر زمان که نیاز به حمایت داشتید با درمانگر خود پیامک ارسال کنید یا با او چت کنید. به عنوان مثال، این یک مزیت بزرگ برای افرادی است که در هنگام مقابله با علائم اضطراب شدید یا افسردگی نیاز به مراقبت مکرر دارند.

  برای درخواست روانشناس آنلاین می توانید از مددجویار کمک بگیرید

  فاصله جغرافیایی

  برای افرادی که در مناطق دورافتاده و روستایی زندگی می کنند، دریافت کمک حرفه ای بهداشت روانی از طریق درمان مبتنی بر مطب می تواند دشوار باشد، زیرا ممکن است مشاور در فاصله جغرافیایی نزدیک در دسترس نباشد. برای این افراد، مشاوره الکترونیکی یک گزینه بسیار سودمند است.

  درمان آنلاین از نظر راحتی نسبت به درمان سنتی برتری دارد. شما می توانید بدون رفت و آمد به مطب درمانگر، در زمان و پول خود صرفه جویی کنید. برای افرادی که رانندگی نمی کنند یا محدودیت های حمل و نقل ندارند، درمان آنلاین ایده آل است. افرادی که توانایی های متفاوتی دارند یا محدودیت های فیزیکی دارند نیز ممکن است درمان آنلاین را انتخابی ایده آل بدانند.

   

  ناشناس بودن

  حتی اگر رابطه مشتری و درمانگر یک رابطه بسیار محرمانه تلقی می شود، برخی از افراد ممکن است در بررسی احساسات، افکار و رفتارهای خود در تعامل رو در رو راحت نباشند. مشاوره آنلاین ناشناس بودن و راحتی را فراهم می کند. وقتی نوبت به بیان احساسات و افکارتان می‌رسد، می‌توانید بنویسید، صحبت کنید، پیام‌های متنی بفرستید یا در زمان واقعی با مشاورتان ارتباط برقرار کنید.

  مشاوره آنلاین مزایای زیادی دارد. مشاوره الکترونیکی یک روش درمانی صرفه جویی در زمان، راحت و در دسترس است. این درمانی است که در هر لحظه از رایانه یا تلفن هوشمند شما در دسترس است. با دیجیتالی‌تر شدن زندگی روزمره ما و با توجه به راحتی و در دسترس بودن درمان آنلاین، می‌توان انتظار داشت که افراد نیازمند بیشتری در آینده نزدیک از آن استفاده کنند.

   بیشتربدانید: سرم تراپی در منزل - سرم تراپی در شمال تهران - خدمات بیمارستان در تهران

  درمان الکترونیکی مقرون به صرفه تر است

  هزینه درمان می تواند برای بسیاری از افراد گزاف باشد، به خصوص اگر بیمه نداشته باشید. این با این واقعیت ترکیب می شود که بسیاری از شرایط سلامت روان کار را دشوار می کند. این می تواند باعث شود افراد فکر کنند درمان دور از دسترس آنهاست. برای مثال، تکنیک‌های درمانی افسردگی که از طریق درمان آنلاین ارائه می‌شوند، می‌توانند راه‌حل باشند. درمان آنلاین همچنین می تواند برای سایر شرایط سلامت روان، نه تنها برای افسردگی، قابل استفاده باشد. از آنجایی که هیچ دفتر فیزیکی برای نگهداری یا پرسنلی برای استخدام وجود ندارد، درمان آنلاین معمولاً مقرون به صرفه تر از درمان حضوری است.

   

  درمان در محیطی راحت و آشنا

  برخی از افراد باز کردن در محیط مطب یک درمانگر دشوار است. درمان آنلاین به شما امکان می دهد از خانه خود یا مکان راحت دیگری مشاوره دریافت کنید. این می‌تواند راحت‌تر صحبت کنید و در مورد مسائل دشوار صحبت کنید.

   

  با درمانگر خود ارتباط باز کنید

  در بسیاری از مطب های درمانی، ارتباط شما با مشاور تنها در زمانی که روی مبل او می نشینید حفظ می شود. با درمان الکترونیکی، معمولا جلسات مشخصی وجود ندارد، اما در عوض پیام‌های انعطاف‌پذیری بین شما و درمانگر وجود دارد. در نتیجه، می‌توانید در هر زمانی که نیاز داشته باشید، بدون اینکه هفته‌ها برای قرار ملاقات منتظر بمانید، با مشاور خود تماس بگیرید.

  درمان با متن یا ایمیل به شما امکان می دهد افکار خود را بنویسید

  گاهی اوقات بیان کردن افکارتان در قالب کلمات ممکن است دشوار باشد، به خصوص اگر عادت ندارید با کسی در مورد مشکلات خود صحبت کنید یا در احساسات سخت غرق شوید. درمان مبتنی بر متن، مانند پیام‌رسانی یا ایمیل، به شما این امکان را می‌دهد تا آنچه را که می‌خواهید بگویید با سرعت خود بگویید.

   

  راحتی بهبود یافته برای درمانگر

  درمان آنلاین نه تنها برای شما به عنوان یک بیمار بلکه برای درمانگر نیز مزایایی دارد. هنگام ارائه مشاوره آنلاین یا مشاوره آنلاین، یک درمانگر انعطاف پذیری و راحتی بیشتری در پاسخگویی به بیماران خود دارد، یک خط ارتباطی باز دارد و می تواند از هر کجا که بخواهد عمل کند.

   

  معایب بالقوه درمان آنلاین

  مانند هر چیز دیگری، هنگام انتخاب اینکه آیا درمان آنلاین را دنبال کنید یا نه، باید عوامل منفی را در نظر بگیرید. اگرچه ممکن است همه این معایب در مورد شما صدق نکند، اما داشتن این اطلاعات همچنان کمک می کند.

   

  استرس قفل کردن چیست؟

  در مواقع استرس بالا، مهم است که به هر نحوی که می توانید از خود مراقبت کنید. قفل شدن یکی از آن مواقع است. برخی از دلایل استرس بیشتر واضح است، اما یکی از دلایلی که ممکن است از آن آگاه نباشید این است که چه اتفاقی برای بدن و مغز شما می افتد. وقتی در قفل هستید و وقتی بیرون هستید نقاب می‌گیرید، سیستم عصبی شما بدون توقف یادآوری می‌کند که همه چیز «آنطور که باید باشد» نیست. این در مغز شما به روشی مشابه با زنگ هشدار کسل کننده مداوم ثبت می شود و نشان می دهد که مشکلی وجود دارد/ این به نوبه خود سیستم استرس شما را روشن نگه می دارد. اگر می‌خواهیم استراحت کنیم و از این پاسخ استرس فاصله بگیریم، باید بهترین مراقبت از خود را انجام دهیم و اطمینان حاصل کنیم که استرس‌های اضافی بدون پردازش رها نمی‌شوند.

  با توجه به بسیاری از چیزها در حال حاضر، ما می خواهیم شما بدانید که سلامت روان شما لزومی ندارد، در واقع ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم تا آن را در اولویت قرار دهید.

   

  چگونه از سلامت روان خود محافظت کنم؟

  روزهایی که تنها یک گزینه برای حمایت از سلامت روان وجود داشت، با مراجعه حضوری به یک درمانگر، گذشته است. امروزه با معرفی درمان آنلاین، می توانید در زمان و مکان مناسب با یک روانشناس مجرب صحبت کنید. پشتیبانی مورد نیاز شما به معنای واقعی کلمه از روی میز یا کاناپه در دسترس شماست. کار یکسان است و مداخله روانشناسی یکسان به نظر می رسد اما مکانیسم از طریق تلفن یا رابط ویدیویی است.

   

  نتایج در درمان نشان داده شده است که چه چهره به چهره یا نه یکسان است، و مهم است بدانید که قدرت درمان در انجمن نیست، بلکه در درمان واقعی نهفته است. برخی از مزایای روان درمانی آنلاین عبارتند از: دسترسی به مراقبت از محل امن خانه خود، بدون نیاز به ترک منطقه خود، صرف کارآمدتر زمان و امتیاز اضافی انجام درمان از روی مبل مورد علاقه خود! برای بسیاری از افراد، درمان آنلاین به دلیل این کارآمدها، به درمان انتخابی آنها تبدیل شده است. شما همچنان از حمایت تخصصی مورد نیاز خود برخوردار هستید و همچنان می‌توانید کار مراقبت از سلامت روان خود را انجام دهید، اما می‌توانید این کار را از آسایش و امنیت خانه خود انجام دهید، و هر گونه استرس‌زای مرتبط با بیرون رفتن را از بین ببرید.

   

  اگر عصبی باشم که چیز جدیدی را امتحان کنم چه؟

  ما درک می کنیم که مانند بسیاری از چیزها، تغییر همیشه آسان نیست و در ابتدا به ندرت راحت است. بنابراین، ما اینجا هستیم تا شما را تشویق کنیم که به اندازه کافی شجاع باشید و اگر هنوز این کار را نکرده اید، به خودتان اعتماد کنید که با ما همراه شوید، در حالی که ما به روشی متفاوت از شما حمایت می کنیم. این یک حالت عادی (موقت) جدید است و ما آن را با هم انجام خواهیم داد در حالی که همچنان در ارتباط هستیم.

   بیشتربدانید: سونو پلور - سونو سه ماهه سوم بارداری - سونوگرافی پستان و اگزیلاری

  مشاوره آنلاین: مزایا و معایب

  آیا می‌دانستید که تنها 10 درصد از افراد افسرده که توسط پزشک برای دریافت خدمات سلامت روان معرفی می‌شوند، چنین خدماتی را دریافت می‌کنند؟ چرا این هست؟ آیا به این دلیل است که آنها نمی خواهند خوب شوند یا عوامل دیگری وجود دارد؟ به طور کلی، جوانب مثبت و منفی چیست؟ همانطور که ممکن است حدس بزنید، دلایل زیادی وجود دارد که مردم به دنبال مشاوره یا دریافت مشاوره نمی‌روند، از جمله مشکل این است که دریافت خدمات مشاوره بسیار دشوار است. این را در نظر بگیرید: شخصی که به خدمات بهداشت روان علاقه مند است باید موارد زیر را انجام دهد…

  بر دلهره، خجالت و ترس او از مشاوره گرفتن غلبه کنید.

  بپذیرید که افراد جامعه او ممکن است متوجه شوند که او در حال درمان است.

  خدمات مشاوره محلی معتبر را بیابید و تحقیق کنید.

  برای برنامه ریزی جلسه با یک سرویس (معمولاً تلفنی) تماس بگیرید.

  بپذیرید، اگر قرار است از بیمه استفاده شود، تشخیص داده شود که او یک اختلال روانی دارد که در پرونده سلامت او ثبت می شود.

  در زمان انتظار برای یک جلسه برنامه ریزی شده، انگیزه و شجاعت خود را حفظ کنید - انتظار اغلب هفته ها یا بیشتر است.

  نیت او از رسیدن به قرار ملاقات مشاوره (که ممکن است مستلزم مرخصی گرفتن از کار باشد) را اجرا کند.

  برای فردی که حتی با رایج‌ترین مسائل زندگی دست و پنجه نرم می‌کند، این مجموعه‌ای از وظایف است که ممکن است زمانی که فرد مزایا و معایب خود را سنجید، بسیار دشوار باشد. و علاوه بر این، ما - به عنوان مشاور - نمی‌توانیم کار زیادی برای آسان‌تر کردن آن انجام دهیم. ما اغلب لیست های انتظار طولانی برای مشتریان جدید، فرآیندهای دریافت آهسته، ساعات کاری داریم که با برنامه کاری مشتری در تضاد است. ما چاره ای نداریم جز اینکه به مشتریان اجازه دهیم از انگ اجتماعی رنج ببرند و از آنها بخواهیم به مکان ناآشنا سفر کنند. به سرعت و در حال حاضر، همه در حالی که با افسردگی، اضطراب، آگورافوبیا، اندوه، روان پریشی، یا شاید بزرگترین بحران شخصی زندگی خود مبارزه می کنند.

  و در تمام این مدت، مشاوران تعجب می کنند که "چرا نرخ انطباق فقط 10٪ است؟" شاید شما متوجه این مشکلات شده باشید. شاید شما علاقه مند به شروع یک مشاوره آنلاین باشید زیرا در حال حاضر شروع به دیدن برخی از مزایای قوی آن برای عمل بالینی کرده اید. اگر چنین است، شما در میان تعداد فزاینده‌ای از مشاوران هستید که چالش ارائه خدمات درمانی را از طریق روش‌هایی مانند تلفن، ایمیل، چت متنی و حتی ویدئو کنفرانس انجام می‌دهند.

  از سوی دیگر، شاید مطمئن نیستید که آیا مشاوره آنلاین برای شما مناسب است یا خیر. شما محتاط تر، مسئولانه محتاط هستید، اما علاقه مندید در مورد اینکه مشاوره آنلاین چیست، از کجا آمده است، و چگونه آن را از نظر اخلاقی و مؤثر ارائه کنید (یا اگر چنین چیزی امکان پذیر است) را بدانید. اگر این شما هستید، در جای مناسبی هستید. ما با بحث در مورد مزایا و معایب مشاوره آنلاین به شما در درک بهتر این عمل کمک خواهیم کرد:

   

  مزایای مشاوره آنلاین

  انگ اجتماعی از بین می رود: مراجعین مجبور نیستند نگران دیدن یا دریافت مشاوره توسط افراد باشند، زیرا مجبور نیستند با ماشین به مرکز مشاوره بروند یا وارد آن شوند.

  مشاوران بیشتری در دسترس هستند: مشتریان محدود به کار با مشاوران نزدیک نیستند. در عوض، آنها می توانند یک مشاور آنلاین پیدا کنند که به طور منحصر به فرد مجهز باشد تا به بهترین شکل به مشتری در ارائه مشکلاتش کمک کند.

  مشاوره آنلاین راحتی بیشتری را ارائه می دهد: شما مجبور نیستید برنامه خود را مجدداً تنظیم کنید تا مطمئن شوید که برای رانندگی به سمت درمان وقت دارید. در عوض، می توانید در جلسه مشاوره خود از آسایش و راحتی در خانه خود شرکت کنید.

  ارعاب ناشی از ارتباط حضوری را از بین می برد: بسیاری از افرادی که به دنبال مشاوره هستند، احساس راحتی نمی کنند که آشکارا در مورد مشکلات خود صحبت کنند. با مشاوره آنلاین، این امکان را دارید که مشکلات خود را بنویسید یا به جای حضوری، تلفنی در مورد آنها صحبت کنید.

  مشاوره آنلاین انعطاف بیشتری را ارائه می دهد: اغلب با مشاوره آنلاین، می توانید در صورت نیاز به مشاور خود بنویسید یا ایمیل بزنید. لازم نیست منتظر جلسه برنامه ریزی شده خود باشید، اما می توانید در صورت نیاز از طریق ایمیل با کمک آنها تماس بگیرید.

   

  برای درخواست روانشناس آنلاین می توانید از مددجویار کمک بگیرید

  معایب مشاوره آنلاین

  صمیمیت کمتری وجود دارد: برخی از مراجعان برای ایجاد پیوند صمیمی درمانگر و مشتری که یک سفر درمانی موفق را ایجاد می کند، به آن ملاقات حضوری نیاز دارند.

  همیشه تحت پوشش بیمه نیست: برخی از شرکت های بیمه مشاوره آنلاین را پوشش نمی دهند. اغلب به ایالت شما و همچنین بیمه گر شما بستگی دارد. پرداخت از جیب خود برای مشاوره می تواند به سرعت افزایش یابد و برای برخی از مشتریان بسیار گران باشد.

  فناوری نامطمئن می‌تواند مانع از انجام جلسه شما شود: اگر اتصال اینترنتی ضعیفی دارید یا لپ‌تاپ شما به طور ناگهانی کار نمی‌کند، جلسه درمانی شما شروع می‌شود. اگر می خواهید مشاوره آنلاین را امتحان کنید، باید مطمئن شوید که فناوری قابل اعتمادی دارید.

  اگر یک بیماری جدی دارید، ممکن است به اندازه مشاوره حضوری مؤثر نباشد: مشاوره آنلاین اغلب مؤثر است و موفقیت آمیز است، اما اگر شما یک بیماری روانی جدی دارید، همیشه اینطور نیست. یک بیماری روانی جدی ممکن است نیاز به درمان حضوری داشته باشد تا مشاور شما بتواند به بهترین وجه بفهمد که شما در چه شرایطی هستید و به چه چیزی نیاز دارید.

  این می تواند ارتباط غیرکلامی را از بین ببرد: در درمان حضوری، مشاوران اغلب ارتباطات غیرکلامی مشتری خود را تجزیه و تحلیل می کنند، مانند تماس چشمی فرد و زبان بدن او. اگر مشاوره آنلاین از طریق تلفن یا ایمیل دریافت می کنید، مشاور شما نمی تواند از ارتباطات غیرکلامی به نفع خود استفاده کند.

  آیا فکر می کنید مشاوره آنلاین می تواند یک گزینه درمانی مناسب برای شما باشد؟ قبل از تصمیم گیری، مزایا و معایب مشاوره آنلاین را در نظر بگیرید.

   بیشتربدانید: سونو کلیه و مجاری - سونو سه ماهه اول بارداری - سونو سه ماهه دوم بارداری 

  یافتن درمانگر مناسب

  صلاحیت ها و تجربه مهم هستند، اما اغلب این رابطه ای است که با درمانگر ایجاد می کنید که بر میزان پیشرفت شما در طول زمان تأثیر می گذارد. درمانگر آنلاین شما باید شریک رشد شما باشد، بنابراین به دنبال فردی باشید که به شما احساس درک و حمایت را بدهد. صحبت کردن با کسی که احساس می کنید می توانید به او اعتماد کنید می تواند به شما کمک کند تا در مورد موضوعات دشوار صحبت کنید و جزئیات صمیمی را صادقانه و بدون درنگ به اشتراک بگذارید.

   

  در حال آماده شدن برای اولین جلسه

  فرض کنید تصمیم گرفته اید که می خواهید درمان آنلاین را بررسی کنید و اولین قرار ملاقات خود را با یک مشاور آنلاین برنامه ریزی کرده اید. بعد چی؟

  ابتدا، چه از تلفن، تبلت یا رایانه استفاده می کنید، مطمئن شوید که تجهیزات شما به خوبی کار می کنند. اتاقی ساکت پیدا کنید که به شما حریم خصوصی بدهد. اگر حفظ حریم خصوصی در خانه دشوار است، نشستن در یک وسیله نقلیه پارک شده می تواند یک جایگزین عالی باشد.

  اولین جلسه شما با یک درمانگر اغلب فرصت خوبی برای پرسیدن سوالات در مورد عملکرد آنها فراهم می کند. در اینجا چند سوال وجود دارد که می خواهید بپرسید:

  چه تجربه ای از کمک به افراد با شرایط من دارید؟

  یک جلسه معمولی با شما چگونه به نظر می رسد؟

  چه نوع درمانی را پیشنهاد می کنید؟

  رویکرد شما چه تفاوتی با سایر درمانگران دارد؟

  معمولا چند جلسه با مشتری دارید؟

  به طور متوسط چند نفر برای دیدن تغییر و پیشرفت نیاز دارند؟

  مکالمات می‌توانند در جهت‌های مختلفی پیش بروند، بنابراین سعی کنید فهرستی از موضوعاتی که می‌خواهید در مورد آن‌ها در طول جلسه فراموش کنید، زودتر از موعد مقرر تهیه کنید. همراه داشتن یک خودکار و کاغذ نیز می تواند در طول جلسات شما مفید باشد، زیرا یادداشت برداری را آسان تر می کند.

  احساسات دشواری ممکن است در طول درمان بروز کنند، بنابراین داشتن چیزی برای لنگر انداختن می‌تواند مفید باشد، مانند عکس یکی از عزیزان یا یک یادگاری. حتی یک فنجان چای یا قهوه گرم می تواند کمک کننده باشد. فقط خودت را دنج کن

   

  مراحل بعدی

  پس از سه تا چهار هفته اول درمان، می‌تواند ایده خوبی باشد که یک قدم به عقب بردارید و چند سوال از خود بپرسید تا بدانید آیا در مسیر درستی هستید یا خیر.

   بیشتربدانید: داپلر عروق - کاتتر پلور - سونوگرافی تیروئید و نسج گردن

  سعی کنید از خود بپرسید:

  آیا علائم من بهبود می یابد؟ آیا آنها کمتر هستند؟ آیا نسبت به خودم احساس بهتری دارم؟

  آیا تکنیک های مقابله ای برای مقابله با استرس و منفی گرایی ایجاد کرده ام؟

  آیا می توانم روی چیزهایی که برایم مهم هستند بهتر تمرکز کنم؟

  آیا عادت های بدی را شناسایی کرده ام که می خواهم آنها را برای بهتر شدن تغییر دهم؟

  آیا درمانگر من واقعاً مرا "دریافت" می کند؟

  آیا جلسات من سازنده هستند؟

  آیا مهارت ها یا دیدگاه های جدیدی به دست آورده ام؟

  اگر برای بسیاری از این سؤالات پاسخ «نه» دادید یا اگر جلسات شما کاملاً درست به نظر نمی‌رسد، آماده ایجاد تغییر و کار با یک درمانگر جدید باشید. به غرایز خود اعتماد کنید.

  برای درخواست روانشناس آنلاین می توانید از مددجویار کمک بگیرید


  تلفن : 02122851038 02122851039 تلفن همراه : 09192340012 :

  ارتباط در بستر واتساپ با مددجویار
  Close and go back to page
  © شهریور 1401 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد مدد جویار محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و سئو توسط OFOGHIT