خدمات بیمارستان در تهران

  خدمات بیمارستان در تهران|انواع خدمات بیمارستانی|تعریف خدمات بهداشتی


  خدمات بیمارستان در تهران ؛ مروری بر خدمات بیمارستانی

  سه نوع مختلف ارائه خدمات بیمارستانی وجود دارد:

  بیمارستان های دولتی داوطلبانه که بیشتر درآمد آنها از بودجه دولتی تامین می شود. بیمارستان‌های دولتی داوطلبانه گاهی در اختیار ارگان‌های خصوصی هستند، برای مثال، دستورات مذهبی. سایر بیمارستان‌های دولتی داوطلبانه بر اساس اساسنامه تشکیل شده‌اند و توسط هیئت‌هایی اداره می‌شوند که اغلب توسط وزیر بهداشت منصوب می‌شوند.

  تعدادی بیمارستان کاملا خصوصی وجود دارد که مستقل از خدمات بهداشتی دولتی فعالیت می کنند. اگر مراقبت خصوصی را در یک بیمارستان خصوصی انتخاب کنید، باید هزینه کامل درمان و نگهداری را بپردازید.

  d/خدمات بیمارستان در تهران

  برای ارائه خدمات در منزل با شماره های ما تماس بگیرید

  خدمات بیمارستانی حاد تشخیص، درمان و مراقبت از بیماران شدیداً بیمار یا مجروح را انجام می دهد. خدمات بیمارستانی حاد در بیمارستان های  خصوصی ، بیمارستان های عمومی داوطلبانه و بیمارستان های خصوصی ارائه می شود. برخی از بیمارستان ها تخصصی هستند، به عنوان مثال، بیمارستان های زایمان یا روانپزشکی، در حالی که برخی دیگر عمومی هستند.

  بیمارستان های بزرگ عمومی و منطقه ای طیف وسیعی از خدمات را ارائه می دهند. بیمارستان‌های محلی کوچک‌تر ممکن است نتوانند همه بیماری‌ها و درمان‌ها را تامین کنند و ممکن است مجبور شوید به یک بیمارستان بزرگ‌تر یا یک بیمارستان تخصصی منتقل شوید.

  خدمات بستری خدمات سازمانی است که برای افراد در بیمارستان ها، نقاهتگاه ها یا خانه ها برای افراد دارای معلولیت جسمی یا ذهنی ارائه می شود. درمان روزانه به عنوان یک خدمات بستری در نظر گرفته می شود، اما شما یک شبه در بیمارستان نمی مانید.

  خدمات سرپایی به طور کلی شامل خدمات حوادث و اورژانس و همچنین خدمات برنامه ریزی شده ارائه شده به صورت سرپایی می شود. به عنوان مثال، ممکن است توسط پزشک خانواده (GP) برای ارزیابی متخصص توسط مشاور یا تیم او یا برای ارزیابی های تشخیصی مانند اشعه ایکس یا آزمایش های آزمایشگاهی یا برای درمان هایی مانند فیزیوتراپی معرفی شوید.

  برخی از بیمارستان ها دارای واحد آسیب برای آسیب های جزئی هستند که بعید به نظر می رسد نیاز به پذیرش در بیمارستان باشد.

   

     برای خدمات بیمارستان در تهران میتوانید از مددجویار کمک بگیرید کافیست با ما تماس بگیرید

  قوانین

  شما به عنوان یک بیمار عمومی نیازی به پرداخت هزینه برای خدمات مشاور ندارید و انتخاب مشاور ندارید. در بسیاری از مناطق، لیست های انتظار برای خدمات غیر اورژانسی وجود دارد. اطلاعات مربوط به زمان انتظار برای درمان بستری به صورت آنلاین در دسترس است.

  اگر بیمار خصوصی در یک بیمارستان دولتی را انتخاب کنید، بیمار خصوصی مشاوری می شوید که شما را معالجه می کند و باید هزینه تمام خدمات مشاوره ای را که به شما ارائه می شود پرداخت کنید. همچنین برای بیماران خصوصی در بیمارستان های دولتی هزینه روزانه تعیین شده است.

  بیماران ناشنوا و کم شنوا از خدمات ترجمه در بیمارستان های دولتی برخوردار هستند. شما باید قبل از مراجعه خود به بیمارستان اطلاع دهید که ناشنوا یا کم شنوا هستید تا آنها بتوانند هرگونه هماهنگی لازم را انجام دهند. اطلاعات بیشتر در مورد این خدمات از مدیر خدمات ناتوانی در اداره بهداشت محلی شما در دسترس است.

   

  خدمات بیمارستانی سرپایی

  خدمات بیمارستانی سرپایی تحت پوشش ممکن است شامل موارد زیر باشد:

  خدمات اورژانس یا مشاهده، که ممکن است شامل یک شب اقامت در بیمارستان یا خدمات در یک کلینیک سرپایی (از جمله جراحی در همان روز) باشد.

  تست های آزمایشگاهی توسط بیمارستان صورتحساب می شود.

  مراقبت از سلامت روان در برنامه بستری جزئی، در صورتی که پزشک تأیید کند که بدون آن نیاز به درمان بستری است.

  اشعه ایکس و سایر خدمات رادیولوژی صورتحساب بیمارستان.

  لوازم پزشکی، مانند آتل و گچ.

  خدمات پیشگیری و غربالگری

  برخی داروها و مواد بیولوژیکی که معمولاً به خودتان نمی دهید و به عنوان بخشی از خدمات یا روش خود دریافت می کنید (مانند داروهای تزریقی خاص).

   

  بهداشت در خانه

  بهداشت در خانه به هر گونه خدمات پزشکی مراقبت ماهرانه ای اطلاق می شود که به بیمار در منزل ارائه می شود. مانند هر درمان یا خدمات پزشکی دیگر، سلامت در خانه نیز مستلزم آن است که یک پزشک مجاز یا دارای مجوز یا یک پرستار ماهر درمان پزشکی لازم را ارائه دهد.

  دفعات و مدت ویزیت ارائه‌دهنده خدمات بهداشتی در منزل به نوع درمان مورد نیاز برای بیماری، آسیب یا هر شرایط فیزیولوژیکی یا روانی دیگر بیمار بستگی دارد.

  یک بیمار می تواند خدمات مراقبت های بهداشتی در منزل را در محل سکونت خود یا در خانه مراقبت دریافت کند. معمولاً بیمارانی که یک پزشک دارای مجوز از نظر پزشکی به دلیل ماهیت بیماری یا سنشان به منزل بودن آنها گواهی می دهد خدمات بهداشتی در منزل دریافت می کنند. با این حال، گاهی اوقات یک فرد بیمار یا مجروح نیز ترجیح می دهد درمان خود را در خانه انجام دهد.

  برای بسیاری از افراد بهبودی از هر بیماری چیزی بیش از مصرف داروی مناسب در زمان مناسب است. در عوض، آن‌ها احساس می‌کنند که نیاز دارند در خانه‌شان بمانند تا با حمایت خانواده‌شان، محیطی شاد و خانه‌دار احاطه شوند و اراده خود را برای بهتر شدن حفظ کنند.

  برای آشنایی با تفاوت‌های اصلی بین مراقبت در منزل و سلامت در منزل، مزایای دریافت سلامت در منزل و خدمات اولیه پزشکی که تحت عنوان سلامت در منزل قرار دارند، به خواندن زیر ادامه دهید.

   

  تفاوت مراقبت های خانگی و مراقبت های بهداشتی در منزل چیست؟

  اگرچه مردم به اشتباه این دو اصطلاح را به جای هم استفاده می کنند، مراقبت های بهداشتی در منزل و مراقبت های خانگی در مورد آنچه که شامل آنها می شود و دریافت کننده آنها بسیار متفاوت هستند.

  مراقبت های بهداشتی در منزل به درمان های پزشکی یا تحت نظارت بالینی اطلاق می شود که بیمار می تواند در محل سکونت خود یا محل اقامت خود دریافت کند. از سوی دیگر، مراقبت در منزل به تمام کمک ها و خدمات غیرپزشکی اطلاق می شود که یک فرد بیمار برای حرکت به سمت بهبودی به آن نیاز دارد.

   بیشتربدانید: سونداژ معده در تهران - سونداژ معده چگونه است؟ - سونداژ معده چگونه است؟

  مراقبت های بهداشتی در خانه شامل چه مواردی می شود؟

  خدمات مراقبت های بهداشتی در منزل شامل تمام درمان های پزشکی ارائه شده در یک بیمارستان حرفه ای، کلینیک خصوصی، مرکز پرستاری ، یا هر موسسه دیگری است که درمان بالینی مجاز برای بهبودی ارائه می دهد.

  تنها تفاوت اصلی بین خدمات بهداشتی خانگی و خدمات پزشکی معمولی این است که به جای مراجعه بیماران به مرکز درمانی، درمان به خانه آنها می آید.

  علاوه بر این، درمان مراقبت‌های بهداشتی در منزل فقط می‌تواند توسط افراد آموزش‌دیده‌ای که آموزش‌های مهارتی دریافت کرده‌اند که واجد شرایط دریافت مجوز یا گواهی پزشکی هستند، ارائه شود. این افراد شامل پزشکان، پرستاران ، کاردرمانگران، فیزیوتراپیست ها و روانشناسان هستند.

  معمولاً یک فرد پس از درمان برخی از مراحل اولیه بیماری یا آسیب خود در یک مرکز پزشکی به مراقبت های بهداشتی در منزل منتقل می شود. هنگامی که بیمار به اندازه کافی پایدار شد تا به خانه منتقل شود، بیمار از مرکز مرخص می شود. برنامه جدیدی برای ویزیت های پزشکی تنظیم شده است.

  به عنوان مثال، اگر فردی در یک تصادف شکسته شود، جراحی اولیه در یک مرکز پزشکی انجام می شود. با این حال، ممکن است به فرد اجازه داده شود که برای ادامه بخش بعدی بهبودی خود به خانه بازگردد. این مرحله ممکن است شامل بازدیدهای منظم از ارائه دهندگان بهداشت در منزل برای تعویض بانداژ، مراقبت از زخم و فیزیوتراپی باشد. علاوه بر این، متخصص می تواند هر گونه آزمایش پزشکی مورد نیاز را در حین ویزیت انجام دهد.

  خدمات مراقبت های بهداشتی در منزل را می توان به صورت شبانه روزی با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی ساکن در منزل بیمار ارائه کرد، یا می توان آن را از طریق ویزیت های روزانه، هفتگی یا حتی ماهانه ارائه کرد. همه چیز به وضعیت بیمار و نیازهای پزشکی خاص او بستگی دارد.

  هزینه خدمات مراقبت های بهداشتی در منزل به نوع درمان ارائه شده و دفعات و مدت ویزیت های انجام شده توسط ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی بستگی دارد.

   

     برای خدمات بیمارستان در تهران میتوانید از مددجویار کمک بگیرید کافیست با ما تماس بگیرید

  مراقبت های بهداشتی در منزل چیست؟

  مراقبت های بهداشتی در خانه طیف گسترده ای از خدمات مراقبت های بهداشتی است که می تواند در خانه شما برای یک بیماری یا جراحت ارائه شود. مراقبت‌های بهداشتی در خانه معمولاً ارزان‌تر، راحت‌تر و به اندازه مراقبت‌هایی که در بیمارستان یا مرکز پرستاری مددجویار دریافت می‌کنید مؤثر است.

   

  نمونه هایی از خدمات بهداشتی ماهر در خانه عبارتند از:

  آموزش بیمار و مراقب

  درمان داخل وریدی یا تغذیه

  تزریقات در منزل

   

  به طور کلی، هدف مراقبت های بهداشتی در منزل، درمان یک بیماری یا آسیب است.

  اگر پزشک یا ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی ارجاع دهنده به این نتیجه برسد که شما به مراقبت های بهداشتی در منزل نیاز دارید، باید فهرستی از آژانس هایی را که به منطقه شما خدمات می دهند به شما ارائه دهند. آنها باید به شما بگویند که آیا سازمان آنها منافع مالی در هر آژانس ذکر شده دارد یا خیر.

   بیشتربدانید: آمبولانس خصوصی - اعزام آمبولانس در تهران - 

  از مراقبت های بهداشتی چه انتظاری داشته باشم؟

  دستورات پزشک برای شروع مراقبت لازم است. هنگامی که پزشک شما را برای خدمات بهداشتی در منزل معرفی می کند، آژانس سلامت منزل یک قرار ملاقات تعیین می کند و به خانه شما می آید تا در مورد نیازهای شما با شما صحبت کند و از شما سؤالاتی در مورد سلامتی شما بپرسد.

  کارکنان آژانس سلامت در منزل همچنین با پزشک شما در مورد مراقبت شما صحبت می کنند و پزشک شما را در مورد پیشرفت شما به روز می کنند.

  مهم است که کارکنان بهداشتی خانه شما را هر چند وقت یک بار که پزشک دستور داده است، ملاقات کنند.

  نمونه هایی از کارهایی که کارکنان بهداشتی خانه باید انجام دهند:

  فشار خون، دما، ضربان قلب و تنفس خود را بررسی کنید.

  بپرسید آیا درد دارید

  ایمنی خود را در خانه بررسی کنید.

  مراقبت خود را هماهنگ کنید این بدان معناست که آنها باید به طور منظم با شما، پزشک و هرکس دیگری که از شما مراقبت می کند در ارتباط باشند.

   

  بیمارستان خانگی چیست؟

  آیا تا به حال فکر کرده اید که بیمارستان خانگی یا بیمارستان خانگی دقیقا چیست؟ مراقبت‌های بیمارستانی در منزل یک خدمات مراقبت اولیه داوطلبانه است که در خارج از بیمارستان به بیماران در داخل محل سکونت خود یا سایر محیط‌های مسکونی قابل قبول ارائه می‌شود. بیماران همچنان بیماران بیمارستانی محسوب می شوند و تحت نظر پزشک معین خود در بیمارستان می مانند. اعضای کادر پزشکی، از جمله پرستاران، پزشکان و پزشکان مرتبط، مراقبت در خانه را ارائه می دهند.

  اگر یک ارائه دهنده بهداشت موافقت کند که درمان می تواند به راحتی در خانه انجام شود، می توان به بیماران اجازه داد تا در یک بیمارستان خانگی بهبود یابند. دریافت درمان از طریق یک بیمارستان خانگی کاملاً داوطلبانه است و هزینه ها و تعهدات مشابه با پذیرش بستری است. برخی از مراقبت‌های ارائه شده در یک بیمارستان خانگی مشابه روش بیمارستانی است، از جمله اکسیژن، دستگاه‌های استنشاقی، درمان IV، پایش خون و ضربان قلب، فیزیو، کاردرمانی و نظارت بر حیات عمومی.

   

  خدمات بیمارستانی در منزل

  بیمارستان ها خدمات پزشکی باکیفیت را به بیماران، سالمندان، ناتوانان جسمی و دیگران ارائه می دهند. با این حال، ماندن در بیمارستان برای مدت طولانی می تواند از نظر احساسی و ذهنی تلاشی باشد.

  یک بیمارستان خانگی همان کیفیت مراقبت را مانند بیمارستان‌های مدرن معمولی ارائه می‌کند، اما در خانه و به راحتی شما. مراقبت در منزل به شما امکان می‌دهد در یک فضای آشنا بهبود پیدا کنید و در کنار عزیزان و دارایی‌هایی که به شما آرامش می‌دهند بمانید. اما چه نوع خدماتی می توانید برای همکاری با بیمارستان خانگی خود انتظار داشته باشید؟

   

  به منظور تشخیص و درمان بیماری(ها)، یک پزشک ممکن است به طور منظم بیمار را در منزل ویزیت کند. او همچنین می تواند نیازهای مراقبت های بهداشتی در خانه را به طور مرتب بررسی کند. در برخی موارد ممکن است برخی از آزمایشات آزمایشگاهی مانند آزمایش خون و ادرار انجام شود و با کمک دستگاه های پرتابل اشعه ایکس خدمات تصویربرداری در منزل توسط تکنسین های آزمایشگاه انجام شود. بسته به نیاز فرد، برخی از انواع مراقبت های پرستاری رایج ترین شکل مراقبت های بهداشتی در منزل است. یک پرستار ثبت نام شده نیز ممکن است با مشورت پزشک برنامه درمانی را تنظیم کند. خدمات پرستاری در منزل می تواند شامل پانسمان زخم، خدمات استومی، درمان داخل وریدی، تجویز دارو، نظارت بر سلامت کلی بیمار، مدیریت درد و سایر حمایت های بهداشتی باشد.

   

  درمان فیزیکی، شغلی و/یا گفتار یکی دیگر از خدمات اختیاری برای یک بیمارستان خانگی است. پس از یک بیماری یا تصادف، برخی از بیماران ممکن است برای یادگیری مجدد نحوه انجام وظایف روزمره یا تقویت صدای خود به کمک نیاز داشته باشند. برای کمک به بیمار در بهبود یا تقویت استفاده از عضلات و مفاصل، یک فیزیوتراپیست ممکن است یک برنامه درمانی را تنظیم کند. یک کاردرمانگر ممکن است کمک کند تا نحوه انجام وظایف روزمره مانند تغذیه، شستشو، لباس پوشیدن و موارد دیگر را برای یک فرد دارای ناتوانی های جسمی، رشدی، اجتماعی یا عاطفی دوباره بیاموزد. گفتار درمانگر ممکن است به بیمار مبتلا به ناتوانی گفتاری کمک کند تا توانایی برقراری ارتباط دقیق را بازیابی کند.

   

  مددکاران اجتماعی پزشکی خدمات مختلفی را به بیمار ارائه می دهند، از جمله درمان و یافتن منابع اجتماعی برای حمایت از بیمار در توانبخشی او. برخی از مددکاران اجتماعی نیز در طول سناریوی بیمارستان خانگی، مدیران موردی بیمار هستند، به خصوص اگر وضعیت پزشکی بیمار بسیار پیچیده باشد و نیاز به منابع متعددی داشته باشد.

   بیشتربدانید:  -  -سونو کلیه و مجاری

  سایر خدمات بستری در منزل

  ممکن است به بیمار در رفع نیازهای اولیه شخصی خود، مانند بلند شدن از رختخواب، راه رفتن، شستن و لباس پوشیدن، توسط دستیاران بهداشتی معتبر در منزل کمک شود. به منظور کمک به درمان پیشرفته تر تحت نظارت پرستار، برخی از دستیاران تحت آموزش های تخصصی قرار گرفته اند. در برخی موارد خانواده می توانند خدمات جانبی بیمارستان خانگی را ارائه دهند. هنگامی که بیمار در خانه تحت مراقبت پزشکی قرار می گیرد، برنامه ریزی غذا، شستشو، خرید مواد غذایی و سایر کارهای خانه باید در نظر گرفته شود. در خانه دستیاران یا سرایداران نیز می توانند ترتیب داده شوند. متخصصان تغذیه می توانند به خانه بیمار بیایند تا بررسی های تغذیه ای و دستورالعمل هایی را برای کمک به برنامه درمانی ارائه دهند.

  یک همراه منظم برای توانبخشی بیمارستان خانگی به منظور ارائه پشتیبانی و راهنمایی در مسیر بهبودی بسیار مهم است. برخی از همراهان داوطلب خارج از خانواده نیز ممکن است تعهدات خانواده را انجام دهند. چنین داوطلبانی که عمدتاً از گروه‌های کلیسا و اجتماعی می‌آیند، می‌توانند آسایش اساسی، گفتگو، حمل‌ونقل، حمایت عاطفی و/یا در امور اداری به بیمار کمک کنند.

  امکان تحویل دارو و لوازم پزشکی در منزل وجود دارد. در صورت تمایل بیمار، ممکن است آموزش نحوه مصرف داروها یا استفاده از وسایل، از جمله درمان داخل وریدی، داده شود. مشاغلی وجود دارند که برای بیمارانی که به حمل و نقل برای مراقبت یا معاینات فیزیکی به و از یک مرکز پزشکی نیاز دارند حمل و نقل ارائه می دهند.

   

  آیا یک بیمارستان خانگی بهتر از مراقبت های بستری است؟

  با گذشت زمان، بیمارستان ها ارائه خدمات پزشکی ایمن و با کیفیت را به کمال رسانده اند. مهمترین مزیت دریافت درمان و بهبودی در یک مرکز پزشکی سنتی، دسترسی به متخصصان پزشکی در تمام ساعات شبانه روز است. دسترسی 24 ساعته به درمان فوری خطر بروز مشکلی را در طول بهبودی به حداقل می رساند.

  به علاوه، یک بیمارستان دارای پرسنل آموزش دیده ای است که به بیماران در تمیز کردن، ورزش کردن، پانسمان، تغذیه و غیره کمک می کنند. این ویژگی‌ها، مراقبت‌های بستری را برای افرادی که به درمان فوری و کوتاه‌مدت نیاز دارند، ایده‌آل می‌سازد.

  اگر برنامه درمانی شما طولانی مدت باشد، مراقبت های بیمارستانی در منزل ممکن است بهتر باشد. در زیر برخی از دلایل وجود دارد.

   

  مراقبت شخصی و صمیمی بیشتر در خانه

  کارکنان بیمارستان ها بیماران زیادی برای رسیدگی دارند. حجم کاری توجه ویژه به بیماران آسیب پذیر عاطفی را دشوار می کند. در یک بیمارستان خانگی، عزیزان شما به راحتی می توانند برای ارائه حمایت عاطفی با شما تماس بگیرند. داشتن حمایت اخلاقی پایدار می تواند دیدگاه شما را تقویت کند و این امر بهبودی شما را تسریع می کند. در کنار خانواده شما یک پرستار اختصاصی خواهد بود که به نیازهای پزشکی و سایر نیازهای شما رسیدگی خواهد کرد.

  محیط آشنا و آرام

  به اشتراک گذاشتن یک اتاق با چیزی جز تجهیزات پزشکی و سایر افراد بیمار می تواند روحیه بیمار را تضعیف کند. مراقبت در منزل به شما این امکان را می دهد که در فضای دلخواه خود ریکاوری کنید تا بتوانید روی بهبودی تمرکز کنید. بعلاوه، شفا دادن در خانه در حالی که با چیزهایی که دوست دارید احاطه شده اید، می تواند تسکین دهنده باشد و به بهبودی کمک کند.

   

  مراقبت از بیمارستان در منزل باعث صرفه جویی در هزینه و کارایی می شود

  هزینه مراقبت های بیمارستانی در منزل می تواند تا 30 درصد کمتر از درمان سنتی بستری باشد، بسته به سطح مراقبت مورد نیاز. به حداقل رساندن هزینه های پزشکی ضروری است، به خصوص اگر دوره بهبودی شما طولانی باشد.

   

  ناراحتی و عدم اطمینان کمتر در مراقبت در منزل

  بهبودی در خانه نسبت به بیمارستان دردناک‌تر است زیرا آزمایش‌های تشخیصی کمتر از بستری خواهد بود. انجام آزمایشات فشرده کمتر در خانه دلیل دیگری است که هزینه مراقبت در منزل را کمتر می کند.

   

  بهبودی بدون عجله و نظارت مستمر در خانه

  خدمات بیمارستان خانگی خدمات پزشکی با کیفیت بالا را ارائه می دهد. یک پرستار ماهر همیشه در کنار شما خواهد بود تا بهبودی شما را راهنمایی کند و از دستیابی به اهداف مشخص اطمینان حاصل کند. سایر اعضای تیم مراقبت های بهداشتی شما در زمان های تعیین شده برای رسیدگی به نیازهای بهداشتی باقی مانده شما حاضر خواهند شد. مراقبت های بیمارستانی در منزل آنقدر موثر است که میزان مرگ و میر کمتری نسبت به درمان بستری دارد. همچنین میانگین طول دوره بهبودی را کاهش می‌دهد و سطح رضایت بالاتری را برای بیماران و خانواده‌هایشان تضمین می‌کند.

  آیا باید خودتان مراقبت های خانگی را انجام دهید یا با آژانس کار کنید؟

  مدیریت مراقبت در منزل و یافتن یک پرستار مناسب و شایسته می تواند مشکل ساز باشد. یک آژانس مراقبت در منزل منابع و تجربه لازم را دارد تا امکانات مراقبتی ذکر شده قبلی را همراه با آنچه شما نیاز دارید را با دردسر کمتر برای شما و خانواده‌تان ارائه دهد. این آژانس همچنین حقوق، مالیات، بیمه و موارد دیگر دستیار بهداشتی خانه را از طرف شما انجام خواهد داد. اگر پرستار آژانس رضایت بخش نباشد یا نتواند به کار خود ادامه دهد، شرکت پرستار جدیدی ارائه می دهد. همه این عوامل باید قبل از شروع مراقبت های بیمارستانی در منزل به دقت در نظر گرفته شوند.

   

  چه کسی مراقبت های بیمارستانی در منزل را ارائه می دهد؟

  یک برنامه پرستاری در آسایشگاه یا سیار اغلب بهترین گزینه برای مراقبت از بیمارستان خانگی است. تیمی از پزشکان مراقبت های بهداشتی از یک آژانس آسایشگاهی یا تجهیزات پرستاری با مراقب اولیه (معمولاً یکی از اعضای خانواده) بیمار برای ارائه کمک و درمان در فواصل منظم همکاری می کنند. اغلب، آنها خط تلفنی برای خدمات 24 ساعته در 7 روز هفته دارند.

   

     برای خدمات بیمارستان در تهران میتوانید از مددجویار کمک بگیرید کافیست با ما تماس بگیرید


  تلفن : 02122851038 02122851039 تلفن همراه : 09192340012 :

  ارتباط در بستر واتساپ با مددجویار
  Close and go back to page
  © شهریور 1401 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد مدد جویار محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و سئو توسط OFOGHIT