پرستار ICU در منزل سعادت آباد

  پرستار ICU در منزل سعادت آباد|هزینه آی سی یو در منزل|تجهیزات icu


  پرستار ICU در منزل سعادت آباد؛ مراقبت های ویژه بخشی از مراقبت های حیاتی مانند واحدهای نظارت مستمر و احیا است.

   m/پرستار ICU در منزل سعادت آباد

  برای ارائه خدمات با شماره های ما تماس بگیرید

   خدمات مراقبت های ویژه

  خدمات ICU به لطف تعداد زیادی از مراقبین حاضر و فناوری ها و تجهیزات پیشرفته در مدد جو یار، نظارت مستمر بیماران را تضمین می کند.

   

  ICU به مراقبت های ویژه و مراقبت های میانی تقسیم می شود.

   

  • مراقبت‌های ویژه از بیمارانی مراقبت می‌کند که در یک یا چند عملکرد حیاتی دچار نقص جدی هستند یا در خطر ابتلا به عوارض شدید هستند.

   

  • مراقبت‌های میانی به دنبال بیمارانی است که عملکرد حیاتی خود را دچار نقص می‌کنند یا مراقبت سنگین آنها اجازه بازگشت به واحد بیمارستان را نمی‌دهد.

   

  مراقبین دید مستقیمی نسبت به بیماران خود دارند. این مانیتورینگ توسط یک دستگاه ویدئویی و نظارت بر ابزارهای کنترلی که مستقیماً به میز پرسنل پرستاری متصل هستند، تقویت می شود.

   

  مراقبت شدید

  بخش مراقبت های ویژه با حضور دائمی پزشکان و پرستاران متخصص و همچنین استفاده از تجهیزات پیشرفته نظارت مستمر بر عملکردهای حیاتی بدن را فراهم می کند. این مراقبت برای کاربرانی است که با دیسترس تنفسی، کما، ترومای جدی، حالت شوک و غیره مراجعه می کنند. این سرویس همچنین پذیرای کاربرانی است که تحت عمل جراحی بزرگ قرار گرفته اند.

   

  بیمار

  در طول مدت اقامت در بخش مراقبت‌های ویژه، عملکردهای قلبی، تنفسی، عصبی، کلیوی و گوارشی کاربر به‌طور مداوم کنترل می‌شود. کارگران قبل از هر مداخله کاربر را به دو روش شناسایی می کنند: این یک استاندارد ایمنی است که در سرتاسر تاسیسات اعمال می شود. بنابراین، قبل از هر درمان یا خدمات، کارکنان باید به صراحت اطمینان حاصل کنند که مراقبت مناسب به فرد مناسب انجام خواهد شد.

   

  سیر بالینی هر فرد می تواند بسیار متغیر و از روز به روز تغییر کند، حتی گاهی در همان روز. تحمل و درک این تحول ناپایدار برای خانواده ها دشوار است. تکامل یک کاربر خاص با دیگران قابل مقایسه نیست. بنابراین از تکامل طولانی تر و دشوارتر یکی از اعضای خانواده خود در مقایسه با سایر کاربران، از مبادلات بین بازدیدکنندگان در اتاق انتظار نگران نباشید.

   

  در حین بازدید می توانید با کاربر صحبت کنید و او را لمس کنید و مراقب باشید که تجهیزات مانیتورینگ را قطع نکنید. صحبت‌ها و تماس‌های شما اغلب برای فرد آرامش‌بخش است، حتی اگر انتوبه شده و تحت مسکن، نتواند به شما پاسخ دهد.

   

  برای درخواست پرستار ICU در منزل سعادت آباد از مددجویار کمک بگیرید

  بازدید و پرس و جو

  ملاقات خانواده ها و عزیزان همیشه مجاز است. دو بازدیدکننده در یک زمان مجاز هستند. لطفا برای اطلاع از حضور خود به میز پذیرش مراجعه کنید. با این حال، ما در زمان‌های خاصی از روز که کارکنان کمتر در دسترس شما هستند، به‌خصوص در موارد زیر از شما می‌خواهیم که درک کنید:

   

  در طول تغییرات شیفت: پرستاران باید تمام اطلاعات را برای اطمینان از تداوم مراقبت، به صورت محرمانه جمع آوری کنند.

   بیشتربدانید؛نوار قلب در منزل - نوار قلب در تهران - هولتر ریتم و فشار خون در منزل

  در بخش مراقبت های ویژه چه انتظاری داریم

  از آنجایی که بیماران در بخش مراقبت‌های ویژه (ICU) در وضعیت بحرانی هستند، اولین ویزیت شما ممکن است شما را ناراحت یا تحت فشار قرار دهد. این یک واکنش طبیعی است: زمان لازم را در نظر بگیرید و کارها را با سرعت خود انجام دهید. می توانید احساسات خود را با پرسنل پرستاری کنار تخت در میان بگذارید. کارکنان ما اینجا هستند تا به شما در درک موقعیت و آنچه می بینید و احساس می کنید کمک کنند.

   

  چرا عزیزم اینگونه واکنش نشان می دهد؟

  ممکن است فرد مورد علاقه شما طوری رفتار کند که شما را غافلگیر یا ناراحت کند. او ممکن است عصبانی، گیج یا کاملاً متفاوت به نظر برسد. این رفتار ممکن است به دلیل احساس ناامیدی، مصرف داروها، ترس از قرار گرفتن در یک مکان ناآشنا، یا بیماری یا آسیب باشد. شما می توانید با حفظ آرامش و یادآوری چیزهایی که برای او آشنا هستند و او را آرام می کنند به او کمک کنید. اگر نگران رفتار فرد مورد علاقه خود هستید، از صحبت با کادر پرستاری دریغ نکنید.

   

  در بخش ICU، بسیاری از بیماران برای جلوگیری از رنج نیاز به درمان دارویی دارند. این باعث می شود آنها کمتر از بازدید شما استقبال کنند. توجه به این نکته ضروری است که حتی اگر بیماران نتوانند به صدا یا حرکات شما پاسخ دهند، باز هم ممکن است صدای شما را بشنوند و حضور شما را حس کنند. ما شما را تشویق می کنیم که با عزیزتان صحبت کنید تا بدانند شما او را دوست دارید و تنها نیستند.

  =

  مدت اقامت در ICU چقدر است؟

  مدت زمانی که بیمار در مراقبت های ویژه بماند بستگی به شدت بیماری یا آسیب او دارد. برخی از بیماران نسبتاً سریع بهبود می یابند، در حالی که برخی دیگر برای چند هفته در ICU بستری می شوند. تیم مراقبت های بهداشتی عزیز شما شما را از سیر تکاملی وضعیت سلامتی او مطلع می کند و به شما می گوید که آیا او به بخش دیگری از بیمارستان منتقل می شود یا نه.

   

  اعضای تیم مددجویار

  مددجویار متشکل از تیم بزرگی از پرسنل بسیار متخصص است که می توانند سطح مراقبت های ویژه را برای عزیزانتان فراهم کنند. اگر می‌خواهید در مورد انواع مختلف متخصصانی که از عزیز شما در ICU مراقبت می‌کنند بیشتر بدانید، اینجا را کلیک کنید.

   

  تجهیزات آی سی یو

  در طول بازدید خود متوجه خواهید شد که USI از انواع ماشین ها و دستگاه ها استفاده می کند. ما می دانیم که این ممکن است اعضای خانواده بیماران را ناراحت کند. بدانید که تیم ما همیشه آماده پاسخگویی به سوالات شما و کمک به درک آنچه می بینید است.

   

  بسیاری از دستگاه ها دارای آلارم هایی هستند که گاهی اوقات با صدای بلند زنگ می زنند و ICU را به مکانی پر سر و صدا تبدیل می کنند. اما توجه داشته باشید که زنگ هشدار به ندرت به معنای بدتر شدن وضعیت عزیزتان است. مطمئن باشید که یکی از اعضای کادر پرستاری به سرعت در محل حاضر می شود و آنچه را که اتفاق می افتد برای شما توضیح می دهد.

   

  در اینجا چند دستگاه پرکاربرد در ICU آورده شده است:

   

  لوله تراشه: یک لوله تنفسی توخالی که به فرد مورد علاقه شما اجازه می دهد راحت تر نفس بکشد. هنگامی که این لوله وارد می شود، فرد مورد علاقه شما قادر به صحبت کردن نیست.

  ونتیلاتور: دستگاهی که هوا و اکسیژن اضافی را برای کمک به فرد مورد علاقه خود پمپاژ می کند. ونتیلاتور یکی از دستگاه هایی است که امکان نگهداری عملکردهای حیاتی را فراهم می کند.

  مانیتور قلب: دستگاهی که شبیه یک صفحه تلویزیون است و ضربان قلب و فشار خون فرد مورد علاقه شما و همچنین داده های دیگر را نمایش می دهد.

  لوله بینی معده (لوله NG): لوله کوچکی که از طریق بینی وارد معده می شود. برای جلوگیری از استفراغ به تخلیه محتویات معده کمک می کند. اگر فرد مورد علاقه شما نمی تواند قورت دهد، از این کاوشگر می توان برای تجویز دارو و وادار کردن او به قورت دادن مایعات نیز استفاده کرد.

  پمپ انفوزیون داخل وریدی (پمپ IV): لوله ای که در ورید قرار می گیرد و مقدار دقیق دارو و مایع مورد نیاز فرد مورد علاقه شما را می دهد.

   

  برای درخواست پرستار ICU در منزل سعادت آباد از مددجویار کمک بگیرید

   


  تلفن : 02122851038 02122851039 تلفن همراه : 09192340012 :

  ارتباط در بستر واتساپ با مددجویار
  Close and go back to page
  © شهریور 1401 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد مدد جویار محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و سئو توسط OFOGHIT