تزریقات در منزل

  تزریقات در منزل|تزریقات در منزل تهران|تزریقات در منزل شرق تهران|تزریق


  تزریقات در منزل؛ تزریق عضلانی تزریق یک ماده به عضله است. در پزشکی، یکی از چندین روش برای تجویز دارو است. تزریق داخل عضلانی ممکن است ترجیح داده شود زیرا ماهیچه ها دارای عروق خونی بزرگتر و بیشتری نسبت به بافت زیر جلدی هستند که در نتیجه جذب سریعتر نسبت به تزریق زیر جلدی یا داخل پوستی می شود. داروهایی که از طریق تزریق عضلانی تجویز می شوند، در معرض اولین اثر عبوری نیستند که بر داروهای خوراکی تأثیر می گذارد.

   m/تزریقات در منزل

  برای ارائه خدمات با شماره های ما تماس بگیرید

  تزریق عضلانی (داخل عضلانی)

  تزریق عضلانی که به عنوان تزریق عضلانی شناخته می شود، تزریق دارو به بافت عضلانی است. اگرچه ممکن است یک فرآیند ساده به نظر برسد، اما در واقع جایگاه مهمی برای سلامتی دارد. اگر تزریق عضلانی تحت شرایط مناسب توسط تیم مراقبت های بهداشتی انجام نشود، ممکن است برخی از عوارض ایجاد شود. برخی از این عوارض عبارتند از:

  • انتقال بیماری
  • آسیب عصبی
  • سلولیت
  • فیبروز عضلانی
  • درد

  هنگامی که تزریق عضلانی (داخل عضلانی) به درستی انجام نشود، عوارض فوق ممکن است رخ دهد. قوانین خاصی برای عمل انجام شده توسط تیم های بهداشتی وجود دارد. تیم پزشکی که قوانین را رعایت می کند، تزریق عضلانی را با ایمنی بیشتری انجام می دهد.

  قوانینی که برای تزریق عضلانی باید رعایت شود

     برای انجام تزریق عضلانی در تهران میتوانید از مددجویار کمک بگیرید کافیست با ما تماس بگیرید

  4 روش مختلف برای تزریق استفاده می شود. اینها؛

  • داخل عضلانی

  • زیر جلدی

  • داخل وریدی

  • داخل پوستی

   

  4 لایه برای تزریق وجود دارد. پایین ترین لایه عضله است. تزریق عضلانی با زاویه 90 درجه انجام می شود و به آن عضلانی می گویند. برای تزریق عضلانی قوانینی وجود دارد که باید رعایت و رعایت شود. کارکنان بهداشتی که طبق این قوانین تزریق می کنند با هیچ عارضه ای مواجه نمی شوند. قوانینی که باید رعایت شود شامل 8 مورد است. اینها؛

  بیمار مناسب

  داروی مناسب

  شکل صحیح دارو

  دوز صحیح

  بلاقاصله

  زمان مناسب

  ثبت نام دقیق

  پاسخ صحیح

  تزریق عضلانی (داخل عضلانی) برای هر بیمار اعمال نمی شود. مهم است که روش تزریق برای بیمار مناسب اعمال شود. داروی مناسب باید برای بیمار تعیین شود و دارو برای تزریق عضلانی مناسب باشد. دوز دارو باید به درستی تنظیم شود و دارو در زمان مناسب تجویز شود. از آنجایی که فرآیند تزریق عضلانی مهم است، باید پیگیری شود که آیا دارو موثر است و آیا عوارضی دارد یا خیر.

   

     برای انجام تزریق عضلانی در تهران میتوانید از مددجویار کمک بگیرید کافیست با ما تماس بگیرید

  اطلاعات اولیه تزریق عضلانی

  تزریق عضلانی (داخل عضلانی) یک کاربرد مهم است. داروی موجود در تزریق به صورت عضلانی تزریق می شود. عضله یک فرد با ساختار طبیعی، احساس ناراحتی شدید می تواند 3 میلی لیتر از دارو را به صورت عضلانی مصرف کند. برای کودکان، افراد مسن و افراد با شرایط خاص، حداکثر 2 میلی لیتر از دارو باید تجویز شود. در تزریق عضلانی از سوزن های مخصوص استفاده می شود. زاویه تزریق باید 90 درجه باشد تا دارو در عضله آزاد شود. مناطق خاصی وجود دارد که در آنها تزریق عضلانی انجام می شود. این مناطق عبارتند از:

  • ناحیه دورسوگلوتئال (ناحیه خلفی لگن)
  • ناحیه ونتروگلوتئال (ناحیه جفت شده جانبی)
  • ناحیه لتروفمورال
  • عضله دلتوئید

    بیشتر بدانید:سونداژ معده چگونه است؟ -سونداژ معده در تهران

  اگرچه تزریق عضلانی یک مهارت آسان در عمل پرستاری محسوب می شود، اما اگر به طور ایمن و مناسب انجام نشود، می تواند منجر به عوارض جدی شود. قبل از هر تزریق عضلانی باید تکنیک های آرام سازی، موقعیت، میزان دارو، انتخاب محل و میزان توده عضلانی کودکان بررسی شود و با توجه به سن و رشد کودک تعیین شود. Vastus lateralis باید در نوزادان و کودکان خردسال (کمتر از 3 سال) و ناحیه دلتوئید و ونتروگلوتئال در کودکان سه سال و بالاتر ترجیح داده شود.

   

  در کاربردهای عضلانی، استفاده از تکنیک صحیح و همچنین انتخاب محل تزریق مناسب مهم است. در عین حال، برای تزریق عضلانی، عمق تزریق، طول سوزن و سرعت تزریق باید به طور دقیق تعیین شود. مدیریت درد باید برای کاهش یا تسکین درد با توجه به سن یا ویژگی های رشدی کودک شناخته شود. در حالی که مشارکت و تصمیم گیری کودک در این روش برای کنترل درد در گروه سنی بالاتر موثر است، روش های ترکیبی غیردارویی باید در کودکان کوچکتر استفاده شود. بنابراین، برای پرستاران اطفال مهم است که شیوه های تزریق ایمن مبتنی بر شواهد را بدانند. پرستاران اطفال باید ادبیات به روز را در مورد بهترین شیوه ها برای بهبود نتایج بیمار در مورد تزریق عضلانی دنبال کنند. هدف از این مطالعه ارزیابی تزریق عضلانی در کودکان با توجه به ادبیات موجود و شواهد موجود بود.

   

   

  ما به عنوان خانواده پلی کلینیک مددجویار، با تیم دانش و تجربه خود در ارائه خدمات در منزل می دهیم. در راستای اقداماتی که انجام می‌دهیم، فرآیند تزریق عضلانی را با دقت اعمال می‌کنیم تا از هر گونه اتفاق ناگوار جلوگیری شود.

   

  اگرچه بسیاری از ما در هنگام بیماری حتی کمی از کاربردهای تزریق در درمان بسیاری از ما می ‌ترسیم، اما همه می‌دانیم که درمان‌هایی که با تزریق ادامه می‌یابند نتایج سریع‌تری در بهبود بیماری‌ها دارند.

   

  اگرچه فرآیند تزریق یک فرآیند آسان و ساده است، اما فرآیندی است که خودمان نمی توانیم انجام دهیم.

   

  برای این روش کوتاه، نیازی نیست صبح و عصر به بیمارستان بروید، عزیزان خود (مادر، فرزند) را تحت شرایط سخت در دروازه بیمارستان منتظر کنید یا سعی کنید آشنایان و اقوام خود را متقاعد کنید که با یک پرستار تماس بگیرند. به خانه بروید، با داروخانه کنارتان صحبت کنید و کارفرما را متقاعد کنید.

   

  به لطف پرستاران آموزش دیده و با استعداد مرکز پزشکی می توانید در آسایش و آسودگی در منزل خود از "خدمات تزریق در منزل" با خیالی آسوده و بدون مشکل بهره مند شوید.

   

  خدمات تزریق خانگی چیست؟

  فرآیند تزریق داروهای تجویز شده توسط پزشک بیمار از طریق عضلانی، زیر جلدی یا وریدی با توجه به شکل دارو به بدن بیمار «تزریق (سوزن)» گفته می شود.

   

  کلیه خدمات تزریق از تزریق انسولین و تا تجویز داروهای شیمی درمانی در محیط منزل شما با پرستاران مجرب و آموزش دیده ی ما در تیم مددجویار به صورت آسان، بدون درد و بدون دردسر انجام می شود.

   

     برای انجام تزریق عضلانی در تهران میتوانید از مددجویار کمک بگیرید کافیست با ما تماس بگیرید

  چه افرادی خدمات تزریق خانگی را انجام می دهد؟

  خدمات تزریق در منزل (خدمات تزریق در منزل) توسط پرستاران دارای مجوز و مجرب که مجاز به ورود به منزل هستند و طبق روال مکتوب خدمات بهداشتی و درمانی در منزل انجام می شود.

   

  در خدمات درمانی ارائه شده در کشور ما، حق ورود به منزل بیمار تنها متعلق به مراکز مراقبت در منزل دارای مجوز از وزارت بهداشت می باشد.

   

  مراکز مراقبت در منزل دارای مجوز؛ مسئولیت کلیه خدمات ارائه شده در منزل، از تجویز بیمار گرفته تا عوارضی که ممکن است رخ دهد، بر عهده دارد.

   

  مزایای خدمات تزریق خانگی

  • سرویس راحت است.

   

  خدمات تزریق یک سرویس فوق العاده راحت و ایمن برای بیمار است که در شرایط منزل بیمار اعمال می شود.

   

  • باعث صرفه جویی در وقت و انرژی میشه.

   

  خدمات سوزن در منزل نه تنها در وقت شما صرفه جویی می کند بلکه دردسر مراجعه به کلینیک برای تزریق را نیز از بین می برد. به علاوه راحتی زیادی را برای بستگان بیماران هم فراهم می کند.

   

  • هر گروه سنی از 7 تا 70 سال می تواند بهره مند شود.

   

  خدمات تزریق در منزل نوعی خدمات است که نه تنها برای بیماران مسن، بستری، بلکه برای تمامی گروه های سنی 7 تا 70 سال قابل استفاده است.

   

  • فرآیند انجام تزریق ها را آسان و بدون دردسر می کند.

   

  بسیاری از مردم هنگام انجام تزریق بسیار احساس بدی می کنند و هم وحشت می کنند. سرویس تزریق در مددجویار به شما این امکان را می دهد که این فرآیند را در محیط خانه خودتان در زمان کوتاه تر و همچنین با سهولت بیشتری مدیریت کنید.

   

  • خدمات تزریق در منزل مقرون به صرفه است.

   

  به خصوص در بیماران مسن یا بستری، مراجعه بیمار به کلینیک بسیار مشکل است. انتقال بیمار به بیمارستان با وسیله نقلیه شخصی یا آمبولانس برای تزریق کوتاه مدت یک کار پرهزینه و همچنین زمان، انرژی و حجم کاری است.

   

  • خدمات تزریق خانگی یک سرویس ایمن است.

   

  اگر خدمات تزریق توسط خدمات مراقبت در منزل دارای مجوز سازماندهی شده است که مراقبت های بهداشتی جامع را در شرایط حرفه ای ارائه می دهند، می توانید با اطمینان خدمات را درخواست کنید.

   

     بیشتر بدانید:پرستار ICU در منزل سعادت آباد - خدمات ICU در منزل شمال تهران تزریق عضلانی در تهران

  چگونه یک سرویس تزریق در خانه برنامه ریزی کنیم؟

  ♣ اول از همه، استعلام نسخه از بیمار / بستگان بیمار که به مرکز تماس مرکز پزشکی مراجعه می کنند، انجام می شود.

   

  ♣ استفاده از هیچ دارویی بدون نسخه در منزل انجام نمی شود!

   

  ♣ نسخه داده شده توسط پزشک مورد ارزیابی قرار می گیرد و در صورت نیاز با پزشک بیمار مشورت می شود.

   

  ♣ با توجه به نام داروی تجویزی، دوز مصرف و دفعات مصرف، برای تاریخ و زمان مناسب به بیمار وقت داده می شود.

   

  ♣ یک پرستار مجرب مراقبت در منزل تمام مواد لازم برای تزریق را به همراه دارد.

   

  ♣ "فرم رضایت آگاهانه" از بیمار و/یا بستگان بیمار دریافت می شود.

   

  ♣ قبل از عمل، علائم حیاتی بیمار (نبض، فشار خون) اندازه گیری می شود.

   

  ♣ تزریق با فراهم آوردن شرایط استریل انجام می شود.

   

  ♣ اگر تزریق ها به صورت ساعتی یا روزانه تکرار شوند، برنامه ریزی های بلندمدت با خانواده انجام می شود.

   

  ♣ خدمات تزریق توسط پرستار در سوابق موسسه مرکز پزشکی ثبت می شود.

   

  شما می توانید با خط خدمات مرکز پزشکی ما تماس بگیرید تا درخواست خدمات تزریق خود را ارسال کنید و می توانید از آسایش در منزل خود کمک های پزشکی راحت و بدون دردسر دریافت کنید.

   

  سایر خدمات پرستاری در منزل ما: خدمات پرستاری خصوصی، قرار دادن سرم در منزل، خدمات مراقبت و درمان زخم بستر، خدمات کاتترینگ در منزل

     برای انجام تزریق عضلانی در تهران میتوانید از مددجویار کمک بگیرید کافیست با ما تماس بگیرید


  تلفن : 02122851038 02122851039 تلفن همراه : 09192340012 :

  ارتباط در بستر واتساپ با مددجویار
  Close and go back to page
  © شهریور 1401 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد مدد جویار محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و سئو توسط OFOGHIT