تزریق عضلانی در منزل

  تزریق عضلانی در منزل|تزریقات در منزل|تزریق عضلانی در تهران|تزریقات


  تزریق عضلانی در منزل؛ تزریق خانگی

  خدمات تزریق خانگی فرآیند تزریق داروهای تجویز شده توسط پزشک بیمار به بدن بیمار از طریق عضلانی (داخل عضلانی)، زیر جلدی  یا داخل وریدی (دسترسی عروقی) با توجه به فرم دارو است.

   

  خدمات تزریقات در منزل فرآیند تزریق داروی تجویز شده به بدن بیمار را پوشش می دهد. داروهایی که قرار است تزریق شود توسط بیمار ارائه می شود که شامل هزینه خدمات تزریق نمی شود.

  خدمات تزریق (سوزن) در خانه شما.

   m/تزریق عضلانی در منزل

  برای ارائه خدمات با شماره های ما تماس بگیرید

  بدون خروج از منزل، بدون استرس در ترافیک، تیم سیار ویژه ما به پای شما می آیند و مطابق با اطلاعاتی که از قبل داده اید، خدمات تزریقات در منزل مناسب را به پای شما می آورند.

   

   

  مناسب ترین محل برای انجام تزریق های زیر جلدی سطح بیرونی بازو و یا قسمت فوقانی بیرونی ساق پا می باشد. غیر از این مکان ها، روی قفسه سینه یا بالای سینه است.

   

  از پوست شکم نیز می توان تزریق کرد. پس از اینکه محل ساخت سوزن را با الکل کاملا پاک کردید، با نگه داشتن مسیر آن قسمت با اشاره و شست دست چپ، آن را بلند کنید. انژکتور را نگه دارید و به سرعت پوست را سوراخ کنید و به سمت پایین پوست حرکت کنید، پیستون را کمی به عقب بکشید تا ببینید آیا سوزن به رگ نفوذ کرده است یا خیر. اگر خون وارد سرنگ نشد، دارو را به آرامی وارد کنید. در صورت وجود خون، لازم است سوزن را کمی به عقب بکشید و دارو را در مجاورت آن قرار دهید. پس از اتمام دارو، با فشار دادن قسمتی که سوزن پوست را سوراخ کرده است، به سرعت سوزن را با سواب الکلی بیرون بکشید. جای سوزن را باید مدتی با این پنبه مخصوص مالید. مالش هم تا حدودی درد را کاهش می دهد و هم موجب می شود دارو سریعتر از بین برود.

   

     برای انجام تزریق عضلانی در تهران میتوانید از مددجویار کمک بگیرید کافیست با ما تماس بگیرید

   

  تزریق داخل عضلانی

  تزریق به عضله بیشتر از قسمت باسن انجام می شود. به علاوه ، عضلات ساق پا و یا بازو را نیز می توان تزریق کرد، اما همیشه باید از ناحیه ی لگن این کار را انجام دهید.

  مناسب ترین محل برای انجام تزریق از لگن به شرح زیر تعیین می شود.

  خطی از دنبالچه ی فرد برای تزریق به سمت راست و یا چپ و عمود بر ستون فقرات کشیده می شود. یک خط عمودی دیگر هم  در وسط این خط کشیده شده است.

   به این ترتیب یک طرف قسمت باسن به چهار قسمت تقسیم می شود که سوزن باید در قسمت های فوقانی و هم بیرونی این قسمت ها وارد شود.

  چرا که وریدهای طرف دیگر مفصل ران بسیار زیاد تر هستند و نیز یک عصب بزرگ به نام عصب سیاتیک در آنحاوجود دارد. برخی داروها و هم تزریق در محل نامناسب این عصب مهم را از بین می برد و موجب فلج آن سمت بدن می شود.

   

    بیشتر بدانید:سونداژ معده چگونه است؟ -سونداژ معده در تهران

  تزریق خانگی

  اگرچه خدمات تزریق به عنوان یک کاربرد آسان و ساده در بین برنامه های کاربردی بهداشتی دیده می شود، اما اگر در شرایط مناسب انجام نشود، می تواند عوارض مختلفی را به همراه داشته باشد. این موارد شامل آسیب های عصبی مختلف، آسیب بافتی و درد می شود. به همین دلیل، بسیار مهم است که کاربردهای تزریقی توسط پرستاران متخصص انجام شود.

   

  کلیه خدمات تزریقی برای بیماران در هر سنی مطابق با رویه های مکتوب خدمات بهداشتی و مراقبتی در منزل توسط پرستاران مجرب اعمال می شود و باعث صرفه جویی در زمان و آسایش در محیط خانه می شود.

   

  خدمات تزریق فرآیندی است که توسط پرستاران با درخواست پزشک انجام می شود. تزریق خانگی (سوزن) چیست؟

   

  تزریق فرآیند تزریق مایع یا دارو به ورید، بافت، کانال یا فضای بدن است که معمولاً از طریق یک انژکتور انجام می شود.

   

  این دارو به غیر از دستگاه گوارش به صورت تزریقی تجویز می شود. برای سلامتی شما بسیار مهم است که تزریق را فقط توسط پرسنل بهداشتی مجاز انجام دهید. روش های تزریقی که ساده به نظر می رسند در واقع باید به صورت حرفه ای و آگاهانه انجام شوند، در غیر این صورت مشکلات جبران ناپذیری در سلامت شما ایجاد می کند.

   

  مراقبت در منزل مددجو یار یک موسسه دارای مجوز از وزارت بهداشت است، کارکنان ما فارغ التحصیل از دانشکده های پرستاری و معادل آن هستند و مشمول سیستم آموزش مداوم ضمن خدمت هستند. ما خدمات خود را به صورت سیار و با تیم متخصص خود به بیماران ارزشمند خود در این زمینه ارائه می دهیم.

      برای انجام تزریق عضلانی در تهران میتوانید از مددجویار کمک بگیرید کافیست با ما تماس بگیرید

   

  چگونه در خانه تزریق کنیم؟

   

  روش های تزریق در خانه را می توان به روش های مختلفی انجام داد که پرکاربردترین روش ها در این روش ها عبارتند از:

   

  1) زیر جلدی (SUBCUTAN

   

  2) به آدل (عضله) (داخل عضلانی)

   

  3) داخل وریدی

   

  انواع تزریق در خانه چیست؟

   

  1) زیر جلدی: اولین روش انجام تزریق، تزریق زیر جلدی است. مناسب ترین محل برای انجام تزریق زیر جلدی سطح بیرونی باز ها و یا قسمت فوقانی بیرونی ساق پا می باشد. به علاوه این مکان ها، می توان از قسمت بالای سینه و یا پوست شکم در قفسه سینه هم تزریق کرد.

   

  2) عضلانی:  انجام تزریق به عضله بیشتر از باسن انجام می شود. به علاوه  ، می توان به عضلات ساق پا و یا بازو تزریق کرد.

   

  مناسب ترین محل ها برای انجام تزریق از لگن به شرح زیر تعیین می شود.

   خطی از دنبالچه یک فرد برای تزریق به سمت راست و یا چپ و عمود بر ستون فقرات کشیده می شود.

   یک خط عمودی بها مشخص در وسط این خط کشیده شده است. به این ترتیب یک طرف باسن را به چهار قسمت تقسیم می شود که سوزن باید در قسمت های فوقانی آن و بیرونی این قسمت ها وارد شود.

   

  3) داخل وریدی: تزریق داخل وریدی برای دادن مستقیم دارو به سیستم گردش خون از طریق ورید انجام می شود. اندازه انژکتوری که برای این کار استفاده می شود به مقدار دارو بستگی دارد.

  مناسب ترین محل برای تزریق وریدی وریدهای بازو جلوی آرنج است. موقعیت رگها در اینجا شبیه حرف M است. هر قسمت از این حرف M برای سوزن دوزی مناسب است.

   

  برای خدمات تزریق در منزل از کدام موسسه باید خدمات دریافت کنم؟

  اول از همه، اگر تصمیم گرفته اید که خدمات تزریق را در خانه دریافت کنید، اولین اولویتی که باید انجام دهید یک استعلام صلاحیت است.

   

  بنابراین، این چالش شایستگی چیست؟

  افراد و موسساتی هستند که صلاحیت انجام تزریق/تزریق را دارند. این افراد شامل افرادی می شود که از دانشکده های پرستاری و معادل آن، پزشکان، موسسات دارای مجوز از وزارت بهداشت (مراکز پزشکی، بیمارستان ها، مراکز مراقبت در منزل و غیره) فارغ التحصیل شده اند. تزریق در داروخانه ها توسط وزارت بهداشت ممنوع است.

   

  هنگامی که تصمیم به دریافت خدمات تزریق در منزل دارید، مطمئن شوید که آیا موسساتی که از آنها خدمات دریافت خواهید کرد دارای مجوز از "وزارت بهداشت" هستند یا خیر.

   

  هنگامی که تصمیم به دریافت خدمات فردی گرفتید، از افرادی که این روش را انجام می دهند، درخواست کنید که گواهی دهند که از پرستاری یا دانشکده های مشابه فارغ التحصیل شده اند.

   

  برای انجام تزریق در منزل، پرسنل بهداشتی باید نسخه شما را ببینند. تجویز دارو بدون نسخه یک فرآیند قانونی نیست.

   

  بنابراین هزینه (هزینه) خدمات تزریق در خانه چقدر است؟

  هزینه عمل تزریق (سوزن) در خانه با توجه به دفعات دارویی که باید تجویز شود، منطقه مورد استفاده و تعداد کل تزریق هایی که باید انجام شود تعیین می شود.

   

  ما به عنوان خدمات مراقبت در منزل مددجو یار به همراه پرستاران متخصص خود در منزل شما به شما بیماران گرامی خدمت می کنیم.

   

  7 روز 24 ساعت

   

  می توانید با شماره های مددجویار تماس بگیرید

  یا

  می توانید از خط تلفن واتساپ ما درخواست خدمات دهید و قیمت را دریافت کنید.

   

  برایتان روزهای تندرستی آرزومندیم.

      برای انجام تزریق عضلانی در تهران میتوانید از مددجویار کمک بگیرید کافیست با ما تماس بگیرید


  تلفن : 02122851038 02122851039 تلفن همراه : 09192340012 :

  ارتباط در بستر واتساپ با مددجویار
  Close and go back to page
  © شهریور 1401 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد مدد جویار محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و سئو توسط OFOGHIT