تزریق عضلانی در تهران

  تزریق عضلانی در تهران|تزریقات در منزل غرب تهران|تزریقات شبانه روزی


  تزریق عضلانی در تهران؛ تزریق چیست؟

  یکی از پرکاربردترین خدمات سلامت در منزل، خدمات تزریق در منزل است. در درمان بسیاری از بیماری ها داروها به صورت تزریقی به بیمار داده می شود. تزریق، فرآیند تزریق مایع یا دارو به ورید، بافت، کانال یا فضای بدن، به طور کلی از طریق یک انژکتور است.

  این دارو به غیر از دستگاه گوارش به صورت تزریقی تجویز می شود. برای سلامتی شما بسیار مهم است که تزریق را فقط توسط پرسنل بهداشتی مجاز و مجرب انجام دهید، مهم نیست چگونه باشد. روش های تزریقی که ساده به نظر می رسند در واقع باید به صورت حرفه ای و آگاهانه انجام شوند، در غیر این صورت ممکن است مشکلات جبران ناپذیری در سلامت شما ایجاد کنند.

   m/تزریق عضلانی در تهران

  برای ارائه خدمات با شماره های ما تماس بگیرید

  با خدمات بهداشتی خانه تیم مددجویار ، می توانید به سرعت و با کیفیت بالا به خدمات دسترسی پیدا کنید. می توانید سوالاتی را که می خواهید بپرسید از شماره تماس ما یا خط پشتیبانی در وب سایت ما بپرسید و به سرعت پاسخ سوالات خود را دریافت خواهید کرد.

  خانواده من خدمات حرفه ای، بهداشتی، سریع و دقیق را در خانه ارائه می دهد. در صورت نیاز با شما هستیم..

   

  چگونه یک سرویس تزریق در خانه برنامه ریزی کنیم؟

  خدمات تزریق در منزل، شما می توانید به راحتی و بدون دردسر تزریق را از پرستاران مجرب در منزل دریافت کنید. به نظر می رسد بسیاری از ما در مورد استفاده آن ها از تزریق، که در زمان بیماری در درمان های خود قرار می دهیم، دل گرم نمی شویم. ما حتی کمی نگران هستیم، اما درمان‌ هایی که با تزریق ادامه می‌یابند، در درمان بیماری سریع ‌تر هستند.

   

  تزریق یک فرآیند ساده و آسان است، اما فرآیندی است که ما به تنهایی نمی توانیم آن را انجام دهیم. با این روش ساده نیازی نیست صبح و عصر به بیمارستان بروید. در شرایط سخت نه نیازی است که عزیزانتان بیرون درب بیمارستان منتظر بمانند و نه نیازی است که آشنایان یا نزدیکانتان شما را بیدار کنند و با پرستارتان تماس بگیرند. شما می توانید از خدمات تزریق در منزل بهره مند شوید.

   

    بیشتر بدانید:پرستار ICU در منزل سعادت آباد - خدمات ICU در منزل شمال تهران 

     برای انجام تزریق عضلانی در تهران میتوانید از مددجویار کمک بگیرید کافیست با ما تماس بگیرید

  خدمات تزریق خانگی چیست؟

  تزریق (سوزن) فرآیند تزریق داروی تجویز شده توسط پزشک بیمار به بدن بیمار به صورت عضلانی، زیر جلدی یا داخل وریدی بسته به شکل دارو است. از تزریق انسولین تا تجویز داروهای شیمی درمانی، کلیه خدمات تزریق توسط پرستاران مجرب و آموزش دیده به صورت ساده، بدون دردسر و بدون دردسر در محیط خانه انجام می شود.

   

  چه کسی خدمات انجام تزریق خانگی را انجام می دهد؟

  خدمات تزریق در منزل توسط پرستاران واجد شرایط و با تجربه انجام می شود که طبق مراحل کتبی خدمات مراقبت و مراقبت پزشکی در منزل در منزل پذیرش می شوند. با خدمات درمانی ارائه شده در کشور ما، تنها مراکز پلی کلینیک دارای مجوز از وزارت بهداشت حق ورود به منزل بیمار را دارند. یک مرکز مجاز سرپایی مسئولیت کلیه خدمات ارائه شده در منزل از تجویز بیمار گرفته تا عوارض احتمالی را بر عهده دارد.

   

  از کدام موسسه می توان برای خدمات تزریق خانگی استفاده کرد؟

  افراد و نهادهایی مسئول تزریق هستند. این شامل فارغ التحصیلان پرستاری و دانشکده های معادل، پزشکان، وزارت سازمان های مورد تایید بهداشت، مراکز پزشکی، بیمارستان ها و مراکز مراقبت در منزل می شود. تزریق دارو به داروخانه ها توسط وزارت بهداشت ممنوع است. هنگام استفاده از خدمات تزریق خانگی، باید بررسی شود که آیا مرکز دریافت کننده خدمات مورد تایید وزارت بهداشت است یا خیر.

   

  اگر مراقبت شخصی را انتخاب می کنید، از فردی که این روش را انجام می دهد بخواهید ثابت کند که شما از یک دانشکده پرستاری یا مدرک معادل آن فارغ التحصیل شده اید. برای تزریق در خانه، ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی شما باید نسخه شما را بررسی کند. تجویز داروی بدون نسخه یک فرآیند قانونی نیست.

   

  انواع تزریق در خانه چیست؟

  اولین روش تزریق، تزریق زیر جلدی است. مناسب ترین محل برای تزریق زیر جلدی، سطح خارجی بازو یا قسمت فوقانی جانبی ساق پا است. علاوه بر این نواحی، می توان آن را از طریق پوست در قسمت بالای سینه یا شکم به قفسه سینه تزریق کرد. تزریق به عضلات عمدتاً از باسن انجام می شود. همچنین می توان آن را به عضلات ساق پا و بازو تزریق کرد.

   

  مناسب ترین محل برای تزریق از مفصل ران به شرح زیر تعیین می شود. یک خط عمود بر ستون فقرات در سمت راست یا چپ دنبالچه انژکتور بکشید. یک خط عمودی در وسط این خط کشیده شده است. بنابراین یک طرف کمر به چهار قسمت تقسیم می شود. بنابراین سوزن باید روی قسمت های بالایی و بیرونی قرار گیرد. تزریق داخل وریدی برای رساندن دارو به طور مستقیم از ورید به سیستم گردش خون انجام می شود. اندازه سرنگ مورد استفاده برای این کار به مقدار دارو بستگی دارد. مناسب ترین محل برای تزریق وریدی ورید بازو در جلوی آرنج است.

   

  خدمات تزریق (سوزن) در منزل

  بدون خروج از منزل، بدون استرس در ترافیک، تیم سیار ویژه ما به پای شما می آیند و مطابق با اطلاعاتی که از قبل داده اید، خدمات تزریق خانگی مناسب را به پای شما می آورند.

     بیشتر بدانید:سونداژ معده چگونه است؟ -سونداژ معده در تهران

  تزریق زیر اسکولار

  مناسب ترین محل برای تزریق زیر جلدی سطح بیرونی بازو یا قسمت فوقانی بیرونی ساق پا می باشد. علاوه بر این مکان ها، می توان از قسمت بالای سینه یا پوست شکم در قفسه سینه نیز تزریق کرد. پس از اینکه محل ساخت سوزن را با الکل کاملا پاک کردید، با نگه داشتن مسیر آن قسمت با اشاره و شست دست چپ، آن را بلند کنید. انژکتور را نگه دارید و به سرعت پوست را سوراخ کنید و به سمت پایین پوست حرکت کنید، پیستون را کمی به عقب بکشید تا ببینید آیا سوزن به رگ نفوذ کرده است یا خیر. اگر خون وارد سرنگ نشد، دارو را به آرامی وارد کنید. در صورت وجود خون، لازم است سوزن را کمی به عقب بکشید و دارو را در مجاورت آن قرار دهید. پس از اتمام دارو، با فشار دادن قسمتی که سوزن پوست را سوراخ کرده است، به سرعت سوزن را با سواب الکلی بیرون بکشید. سوزن را باید مدتی با این پنبه مالید. مالش هم درد را کاهش می دهد و هم باعث می شود دارو سریعتر از بین برود.

   

  ایمن ترین راه برای بیماران معاینه شدن توسط پزشک در منزل به خصوص در زمان همه گیری ویروس انفولانزا  است. هنگام تماس با ما شرح حال کامل از بیمار یا خانواده بیمار گرفته می شود و بیمار در اسرع وقت توسط پزشک و پرستار ویزیت می شود. در صورت نیاز به خدمات پرستاری با توجه به نیاز بیمار، کلیه خدمات پرستاری مورد نیاز بیمار در منزل با انجام هماهنگی های لازم انجام می شود.

   

  در صورت شدید بودن وضعیت بیمار و نیاز به ارزیابی توسط متخصص مربوطه، هماهنگی های لازم انجام می شود و بیمار با همراهی پرستار به بیمارستان خصوصی مرکز پزشکی آلانیا شیفا یا سایر مراکز درمانی طرف قرارداد ارجاع می شود.

     برای انجام تزریق عضلانی در تهران میتوانید از مددجویار کمک بگیرید کافیست با ما تماس بگیرید


  تلفن : 02122851038 02122851039 تلفن همراه : 09192340012 :

  ارتباط در بستر واتساپ با مددجویار
  Close and go back to page
  © شهریور 1401 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد مدد جویار محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و سئو توسط OFOGHIT