سرم تراپی در منزل

  سرم تراپی در منزل|سرم تراپی چیست|نحوه سرم تراپی درمنزل|انواع سرم تراپی


  سرم تراپی در منزل؛ روش‌های نجات جان پروتکل اضطراری برای مبارزه با کمین‌های کشنده پاتوژن‌های ویروسی یا باکتریایی در زیر برای انتشار و اجرای فوری فهرست شده‌اند. این پروتکل منحصر به فرد سرم درمانی دارای بالاترین نسبت مزایا به خطرات است و پیاده سازی ایمن، کارآمد، کاربرپسند و ارزان است. یک ارزیابی رسمی برای حمایت از ارتقاء پلاسما درمانی دوران نقاهت به سرم درمانی در زمینه ارائه آنتی ژن های اهداکننده کمتر ارائه شده است، بنابراین حساسیت کشنده کمتری را برای به دست آوردن ایمنی و اثربخشی بیشتر در درمان برمی انگیزد.

  x/سرم تراپی در منزل

  برای ارائه خدمات با شماره های ما تماس بگیرید

  سرم درمانی شامل تجویز سرم خون خالص شده از انسان یا حیوانات واکسینه شده (مثلاً اسب) است که حاوی آنتی بادی است، به عنوان نوعی ایمن سازی غیرفعال در برابر بسیاری از بیماری ها و رویدادهای مسموم. در سال 1890 سرم درمانی برای اولین بار به همه معرفی شد،هنگامی که کیتاساتو و فون برینگ کشف نمودن که سرم مشتق شده از خرگوش های ایمن شده درمقابل دیفتری و یا بیماری کزاز می تواند ازموش هایی که درخطر پاتوژن های مرتبط هستند محافظت نماید. نویسندگان کلمه ی آنتی توکسین را جهت توصیف سرم تجویز شده ابداع نمودن و درمان را به عنوان درمان سرم تعیین نمودن. نویسندگان، اصل سرم درمانی را بر اساس شواهدی مبنی بر اینکه سرم های حیوانات ایمنی، حیواناتی را که در معرض سم قرار گرفته اند، درمان می کند، پایه گذاری کردند.

   

  ارزیابی رسمی

  هم سرم درمانی و هم پلاسماتراپی ایمونوتراپی های غیرفعال هستند که حساسیت آلوژنیک باید به یک ضرورت کاهش یابد تا از واکنش های جانبی آلرژیک یا کشنده جلوگیری شود. این اصل راهنمای ایمونولوژی پیوند است. هر گونه انحراف می تواند کشنده باشد و باعث مرگ بیماران بدحال یا لاعلاج به دلیل سندرم زجر تنفسی حاد (ARDS) و نارسایی چند عضوی شود. ارزیابی رسمی دو روش درمانی در زیر ذکر شده است.

   

  از کهیر خسته شده اید؟ قبلاً داروهای زیادی را امتحان کرده اید؟

  سپس سرم درمانی اتولوگ (AST) ممکن است گزینه ای باشد که باید در نظر گرفته شود. در این روش خون بیمار جمع آوری، سانتریفیوژ و سرم جدا می شود. این سرم دوباره تزریق می شود، بستری. این به ایجاد تغییرات ایمنی در بیماران کمک می کند که به درمان کهیر کمک می کند.

   مزایای AST:

  نتایج امیدوار کننده در کهیر

  کاهش بار قرص

  کیفیت زندگی را بهبود می بخشد.

  نتایج طولانی مدت هستند.

  این روش بی خطر است، عوارض جانبی ندارد

  هزینه آن در مقایسه با دارو درمانی مقرون به صرفه است

  مدت زمان در مقایسه با درمان دارویی کمتر است

   

  در "آزمایشگاه پوست" انواع درمان های صورت، پوست، بدن و مو موجود است. ما بهترین فناوری و ابزارهایی مانند لیزرهای متعدد، سیستم‌های نوری برای حذف موهای زائد، جوان‌سازی عکس، سفت‌کردن پوست و لایه‌برداری کسری و کاشت مو با اتاق عمل جداگانه برای حداکثر راحتی و حفظ حریم خصوصی داریم.

   

   برای ارايه خدمات سرم تراپی در منزل با کادری حرفه ای و با تجربه میتوانید از مدد جو یار کمک بگیرید کافیست با شماره ما تماس بگیرید

  سرم درمانی غنی از سیتوکین اتولوگ

  سرم غنی از سیتوکین اتولوگ (ACRS) از خون کامل مشتق شده و ترجیحاً با فاکتورهای رشد و سیتوکین ها غنی شده است. این فرآیند بازسازی را آغاز می کند و سیستم شفای خود بیمار را تحریک می کند. ACRS تولید اینترلوکین‌های مثبت و فاکتورهای رشد را افزایش می‌دهد که در آبشار درد دخالت می‌کنند و باعث کاهش یا توقف درد می‌شوند. با کنترل موثر آبشار التهابی، ACRS ممکن است برای درمان موثر شرایط التهابی در زمینه پزشکی ورزشی استفاده شود.

  هم سرم نقاهت و هم پلاسما حاوی آنتی‌بادی‌های ضد ویروسی هستند و به این ترتیب، هر دو می‌توانند برای مبارزه با COVID-19 مفید باشند. با این حال، طبق تعریف، پلاسما از آلبومین، فیبرینوژن و فاکتورهای انعقادی متعدد تشکیل شده است. این آنتی ژن‌های آلوژنیک در هنگام انتقال پلاسما در معرض پلاکت‌های گیرنده لخته‌های خونی ایجاد می‌کنند. اینها اپی توپ های حساس کننده ای هستند که باید برای جلوگیری از عوارض بعدی و ARDS حذف شوند. من در مورد جدی بودن بارگذاری بیش از حد سیستم ایمنی میزبان با مقدار زیادی فیبرینوژن همانطور که قبلاً گزارش شده است توضیح بیشتری نمی دهم. اهمیت آن را نمی توان دست کم گرفت زیرا معمولاً منجر به مرگ بیماران بدحال و لاعلاج می شود .وجود فاکتورهای مختلف انعقاد آلوژنیک در جریان خون میزبان منجر به واکنش‌های پیوند در مقابل میزبان می‌شود که باعث آلرژی و رد آشکار ایمونولوژیک می‌شود. چرا اصرار بر داشتن این خطرات بالقوه در حالی که رفتن به سرم درمانی بسیار آسان است؟ سرم، بر اساس نامگذاری، باقیمانده پلاسما پس از حذف پروتئین های لخته کننده و عوامل است.

   

  در توسعه پیشگام ژن درمانی و سلول درمانی برای درمان دیستروفی عضلانی دوشن ، کاردیومیوپاتی ایسکمیک ، دیابت نوع II ، سرطان و تغییر شکل پیری که تقریباً 30 سال را در بر می گیرد، سرم میزبان همیشه وسیله انتخابی برای حمل میوبلاست های آلوژنیک انسانی به گیرندگان بوده است. روش‌های ساده اما مؤثر استخراج سرم برای استفاده در مناطقی طراحی شده‌اند که اقتصاد اجتماعی به مراتب کمتر در پس ویرانی کووید-19 قرار دارد.

   

  سرم برای درمان

  پس از رعایت معیارهای ورود/خروج که برای کشور، مذهب و فرقه های مختلف خاص است، و امضای رضایت آگاهانه اهداکننده، خون کامل تحت شرایط GLP توسط یک فلبوتومیست خبره از ورید کوبیتال میانی اهداکننده داوطلب توانبخشی شده به آرامی و به طور پیوسته گرفته شد. از طریق سوزن پروانه ای 21 که در جای خود چسبانده شده است. چهار سرنگ 60 میلی لیتری هر کدام حاوی 3 میلی لیتر محلول ضد انعقاد سیترات دکستروز برای جمع آوری تقریباً 240 میلی لیتر خون کامل استفاده می شود. بسته به شرایط جسمانی اهداکننده، می توان این روش را در دو هفته تکرار کرد.

   

  پزشکی تنظیم کننده زیستی چیست؟

  نقطه قوت اصلی سرم درمانی در ترکیب آنتی اکسیدان ها، الیگوالمان ها و داروهایی است که باعث فعال شدن مکانیسم های دفاعی طبیعی بدن می شوند. کاربرد داخل وریدی این ترکیب درمانی را مستقیماً وارد جریان خون می‌کند و اطمینان می‌دهد که مواد مغذی به روشی بهینه جذب می‌شوند.

  داروهای تنظیم کننده زیستی داروهایی هستند که خود ترمیمی را تحریک می کنند و در ترکیب با سرم های بی خطر، معمولاً مخلوطی از محلول نمک، کلرید سدیم و دکستروز وارد بدن می شوند.

  مهم نیست که چه بیماری را می خواهید بر آن غلبه کنید، حتی زمانی که سالم هستید، این درمان به پیشگیری از بیماری و کاهش اثر اکسیداتیو رادیکال های آزاد کمک می کند. به یاد داشته باشید که سرم درمانی سطوح اکسیژن رسانی بدن را افزایش می دهد و به سلول ها اجازه می دهد تا به طور طبیعی خود را تجدید کنند. پوست و موی شما سرشار از زندگی خواهد بود. شما احساس جوانی و فعالیت بیشتری خواهید داشت.

   چه انتظاری از سرم درمانی دارم؟

  با توجه به انعطاف‌پذیری آن در توانایی تجویز چندین دارو به طور همزمان، این درمان امکان درمان‌هایی را فراهم می‌کند که صد در صد شخصی هستند و امکان بازدیدهای پیگیری پزشکی ساده‌تری را فراهم می‌کنند.

  مهمترین مزایای درمان عبارتند از:

  - حذف فیزیولوژیکی سموم، فلزات سنگین و مواد زائد انباشته شده را که برای اطمینان از بازسازی و عملکرد صحیح بدن باید تخلیه شوند، تسهیل می کند.

  - با خستگی مزمن، به عنوان مثال، پس از جراحی یا بستری طولانی مدت در بیمارستان مبارزه می کند.

  - سیستم ایمنی بدن تقویت و محکم می شود.

  - از پیری زودرس جلوگیری می کند.

  - توانایی های شناختی را تقویت می کند، تمرکز و حافظه را تقویت می کند.

  - علائم مرتبط با بیماری هایی مانند آرتریت، دیابت یا گاستریت را کاهش می دهد.

   

  من هم میتونم استفاده کنم؟

  کاربردهای سرم درمانی تقریباً نامحدود است. برای هر مشکلی راه حلی وجود دارد، زیرا می توان داروهایی را با هم ترکیب کرد که به بهترین وجه برای اهداف شما مناسب هستند. اگر دوست دارید آن را امتحان کنید، در صورت داشتن موارد زیر متوجه پیشرفت هایی خواهید شد:

  – پاتولوژی های ویروسی تنفسی مانند آنفولانزا، سینوزیت و رینیت …

  - میگرن

  – فلبیت و واریس.

  - تغییرات دستگاه گوارش (گاستریت، اسهال، یبوست، کولیت و غیره)

  - آرتروز.

  - کمبودهای تغذیه ای به دلیل، به عنوان مثال، رژیم های گیاهی یا گیاهخواری.

  - خستگی عضلانی در صورت انجام ورزش های با عملکرد بالا.

  - استرس روحی ناشی از یک حرفه با مسئولیت بالا.

  - اعتیاد به نیکوتین

  - اعتیاد به الکل

  - میل جنسی کم

  - ریزش مو.

  – چاقی اگر در تلاش برای کاهش وزن هستید، سرم درمانی به یک هدف دوگانه دست خواهد یافت: تشویق فعال شدن متابولیسم چربی و جلوگیری از عفونت به دلیل انتشار سموم در جریان خون، که پس از کاهش وزن سریع رایج است.

  - لحن کسل کننده آیا می دانستید که همراه با درمان های غنی از گلبول های قرمز، سلول های پوست شما به طور کامل تجدید می شوند؟ ترکیب آنتی اکسیدانی آن درم شما را تا عمیق‌ترین لایه‌ها تغذیه می‌کند و به پوستی صاف‌تر و درخشان‌تر اجازه می‌دهد تا بدرخشد.

  همانطور که می بینید، مزایا و کاربردهای سرم درمانی طیف وسیعی از امکانات را با حداکثر ایمنی و راحتی پوشش می دهد.

   بیشتر بدانید : هولتر ریتم و فشار خون در منزل - سونوشکم و لگن - تزریق عضلانی در منزل

  فواید ویتامین C برای مراقبت از پوست چیست؟

  با استفاده مداوم، ویتامین C موجود در محصولات زیبایی می تواند به رفع انواع نگرانی های مربوط به مراقبت از پوست، از جمله چین و چروک، رنگ پوست، و رنگ کلی چهره کمک کند - بسیار شبیه به نتایجی که از نور قرمز و نور آبی می بینید.

   

  کلاژن را تحریک می کند

  ثابت شده است که ویتامین C باعث تولید طبیعی کلاژن می شود. هنگامی که ویتامین C به صورت موضعی استفاده می شود، هیدروژن و اکسیژن را به سلول های کلاژن می دهد و تولید آنها را افزایش می دهد. کلاژن چیزی است که از افتادگی پوست جلوگیری می کند و به آن ظاهری جوان می دهد. از آنجایی که بدن ما به طور طبیعی با افزایش سن کلاژن کمتری تولید می کند، محصولاتی که تولید کلاژن را افزایش می دهند می توانند از کاهش چین و چروک و خطوط ریز کمک کنند.

   

  آنتی اکسیدان های روشن کننده پوست را فراهم می کند

  اصلاح لکه های تیره یا پرپیگمانتاسیون ناشی از آکنه یا آسیب های ناشی از نور خورشید یک هدف آرایشی رایج است که مصرف کنندگان برای رسیدن به آن تلاش می کنند و ویتامین C نتایج مثبتی را در رفع این نگرانی ها نشان داده است. ویتامین C غنی از آنتی اکسیدان ها از تولید ملانین جلوگیری می کند و نواحی ناهموار پوست را هدف قرار می دهد بدون اینکه بقیه پوست شما را بیش از حد روشن کند.

   

  علاوه بر این، ویتامین C در صورت مبارزه با التهاب و قرمزی به ایجاد یکنواختی پوست کمک می کند. اگر هایپرپیگمانتاسیون و التهاب نگران کننده نیستند، آنتی اکسیدان های موجود در ویتامین C همچنان می توانند به صاف کردن سطح پوست و ایجاد درخشش کلی روشن و جوان کمک کنند.

   

  پوست را آبرسانی می کند

  همه ما می دانیم که آبرسانی مناسب بدن چقدر مهم است. به عنوان بزرگترین اندام بدن، پوست نیز از این امر مستثنی نیست. گاهی اوقات مشتقات به محصولات مراقبت از پوست اضافه می شود تا مزایای ترکیبات ستاره ای حفظ شود. وقتی صحبت از محصولات ویتامین C می شود، آسکوربیل فسفات منیزیم رایج ترین مشتق مورد استفاده است. این ماده در کنار ویتامین C، یک اثر آبرسانی بر روی پوست ایجاد می کند.

  نحوه انتخاب محصول مناسب برای مراقبت از پوست با ویتامین C

  قبل از خرید محصول مراقبت از پوست ویتامین C، باید تحقیقات کاملی انجام دهید تا مطمئن شوید که ایمن، موثر و قابل اعتماد است. در اینجا سه کاری وجود دارد که می توانید برای اطمینان از قابل اعتماد بودن محصول و اینکه ارزش پول خود را دریافت می کنید انجام دهید:

   

  1. نوع محصول را محدود کنید

  اگر می خواهید بهترین ارزش را داشته باشید، احتمالاً بهتر است به جای کرم ویتامین C یا مرطوب کننده، سرم ویتامین C را انتخاب کنید. پوست با استفاده از غلظت های بالاتر از مواد فعال، سرم ها را سریعتر جذب می کند. از سوی دیگر، مرطوب‌کننده‌ها و کرم‌ها شامل مواد دیگری هستند که بافت محصول را ضخیم‌تر می‌کنند – بنابراین به سرعت به پوست نفوذ نمی‌کنند.

   

  1. Potency را بررسی کنید

  یک جست و جوی آنلاین سریع برای سرم های ویتامین C نتایج بسیار زیادی را به همراه خواهد داشت. مهم است که به یاد داشته باشید که همه محصولات ویتامین C یکسان نیستند و قدرت آن عامل مهمی است که قبل از خرید باید در نظر گرفت. قدرت بالاتر به معنای جذب بهینه است و در نتیجه محصولی با عملکرد بهتر است. یک عنصر کلیدی که باید به آن توجه کنید اسید ال اسکوربیک است - این اسید حاوی 20 درصد ویتامین C است و بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

   

  1. به دنبال بسته بندی مناسب باشید

  قرار گرفتن در معرض هوا، نور و گرما می تواند مواد تشکیل دهنده سرم ویتامین C شما را تخریب کند. برای اطمینان از کیفیت بالای سرم و ماندگاری طولانی تر، به دنبال محصولاتی باشید که در یک بطری شیشه ای تیره بسته بندی شده اند. سرم با قطره چکان به جای پمپ یکی دیگر از ویژگی های کلیدی بسته بندی است که باید به آن توجه کنید، زیرا به جلوگیری از ورود هوا به بطری کمک می کند.

  با این سه مرحله، مقایسه کامل محصول و تحقیق، می توانید بهترین سرم را برای استفاده با نور درمانی LED تعیین کنید.

   بیشتر بدانید :  مراقبت از بیماران ICU در منزل - سونداژ معده در تهران - تزریق عضلانی در تهران 

  سوالات متداول در مورد ویتامین C و نور درمانی LED

  در این چند بخش بعدی، به برخی از سوالات متداول که ممکن است در مورد استفاده از ویتامین C و درمان با نور قرمز داشته باشید پاسخ خواهیم داد.

   

  مزایای استفاده از نور قرمز چگونه سرم های ویتامین C را تکمیل می کند؟

  مانند سرم های ویتامین C، درمان با نور قرمز یک درمان غیرتهاجمی و درمانی است که از طریق مطالعات علمی نشان داده شده است که یک راه حل موثر ضد پیری است. برخی از دستگاه‌های درمان با نور قرمز با همان فناوری مورد استفاده متخصصان پوست، پزشکان و اینفلوئنسرها برای کمک به کاهش و جلوگیری از علائم پیری ساخته شده‌اند. مزایای نور قرمز درمانی که مکمل سرم های ویتامین C هستند عبارتند از:

   

  صورت بهبود یافته

  نشان داده شده است که درمان با نور قرمز باعث بهبود چهره کلی فرد می شود. هنگامی که دانشمندان در یک مطالعه کنترل شده روی 136 داوطلب مورد آزمایش قرار گرفتند، نتایج نشان داد که رنگ پوست افراد به طور قابل توجهی بهبود یافته است.

   

   برای ارايه خدمات سرم تراپی در منزل با کادری حرفه ای و با تجربه میتوانید از مدد جو یار کمک بگیرید کافیست با شماره ما تماس بگیرید

  بازسازی سلولی

  در سطح سلولی، نور درمانی LED گردش خون و جریان خون را بهبود می بخشد، که از بهبود و بازسازی سلولی پشتیبانی می کند. این تأثیرات مثبت زیادی بر روی پوست دارد، از جمله تحریک التیام آفتاب سوختگی یا اسکار آکنه، کاهش التهاب و جوانسازی کلی پوست.

   

  کاهش چین و چروک

  درمان با نور قرمز تولید کلاژن و الاستین را تشویق می کند. از آنجایی که کلاژن پوست را سفت‌تر نگه می‌دارد و ظاهری جوان‌تر ایجاد می‌کند، این افزایش در تولید کلاژن می‌تواند به کاهش خطوط و چین و چروک‌ها کمک کند.

   

  آیا می توان از ویتامین C با نور قرمز درمانی استفاده کرد؟

  اگر هدف اصلی مراقبت از پوست شما روشن کردن پوست با افزایش درخشندگی است، فواید روشن کنندگی ویتامین C به خوبی با نور قرمز درمانی همراه است. همه ما می‌توانیم هر از گاهی از کمی درخشندگی بیشتر استفاده کنیم - این ویتامین C را به یک مکمل همه کاره برای تقریباً هر روتین مراقبت از پوست تبدیل می‌کند. از سوی دیگر، اگر اهداف مراقبت از پوست دیگری وجود دارد که می‌خواهید اولویت‌بندی کنید، مانند کاهش چین و چروک، ممکن است نحوه استفاده از رتینول با نور درمانی را بررسی کنید.

   بیشتر بدانید : سونو سه ماهه سوم بارداری - سونوگرافی پستان و اگزیلاری _ فیزیوتراپی در منزل - نوار قلب در تهران

  چه محصولات مراقبت از پوست دیگری نتایج نور درمانی را بهبود می بخشد؟

  اگرچه نور درمانی به ارائه نتایج سریع می‌پردازد، مطمئناً می‌توانید از سایر محصولات مراقبت از پوست در کنار درمان‌های نور درمانی استفاده کنید. بسیاری از متخصصان مراقبت از پوست دریافته اند که ترکیب نور درمانی با محصولات مراقبت از پوست هدفمند، مانند محصولات حاوی پپتید، اسید هیالورونیک، چای سبز و چای سفید، می تواند به افزایش اثربخشی محصولات تا 12 برابر کمک کند.

  فقط به یاد داشته باشید که ترتیب استفاده مهم است و بهتر است بعد از درمان نور درمانی از سرم استفاده کنید.

   

  قبل از درمان با نور قرمز چه چیزی را باید روی صورتم بگذارم؟

  برای بهترین نتیجه، همیشه توصیه می شود از محصولات LED روی صورت تمیز و بدون سرم یا مرطوب کننده استفاده کنید. این به نور درمانی اجازه می دهد تا به طور موثر و بدون هیچ مانعی به پوست نفوذ کند.

   

  برخی از محصولات مراقبت از پوست حاوی رتینول یا مواد فعال شده با نور مانند ضدآفتاب زمانی که مستقیماً قبل از نور درمانی استفاده شوند می توانند مخرب یا مضر باشند. در حالی که آرایش معمولاً با درمان نور درمانی تداخلی ندارد، برخی از فونداسیون ها حاوی کرم ضد آفتاب هستند که می تواند برخی از امواج نور را مسدود کند. به همین دلیل، بهتر است از هر ابزار LED روی صورت لخت و تازه تمیز شده استفاده کنید.

  بعد از اینکه پوست خود را تمیز کردید، جلسه نور درمانی خود را کامل کنید، سپس از سرم ویتامین C انتخابی خود و سپس یک مرطوب کننده استفاده کنید. به یاد داشته باشید که بین هر مرحله از برنامه خود چند دقیقه فاصله بگذارید، زیرا سرم ها معمولاً به چند دقیقه نیاز دارند تا خشک شوند و کاملاً جذب پوست شوند.

   بیشتر بدانید : سونو پلور - سونو سه ماهه دوم بارداری - سونو سه ماهه سوم بارداری - فیزیوتراپی

  آیا نور درمانی با نور قرمز عوارض جانبی دارد؟

  به طور کلی، عملاً هیچ عارضه جانبی مرتبط با نور قرمز وجود ندارد - و اگر رخ دهد، بسیار نادر است. حداکثر ممکن است مقداری قرمزی ناحیه تحت درمان را تجربه کنید، اما این بسیار جزئی و موقتی است. با دانستن اینکه نور قرمز درمانی یک فرآیند بدون درد و غیرتهاجمی است که برای انواع پوست بی خطر است، خیالتان راحت باشد.

   

  چه مدت قبل از اینکه نتایج درمان با نور قرمز را ببینید؟

  مانند هر شکل دیگری از درمان درمانی، درمان با نور قرمز یک شبه کارساز نخواهد بود – معمولاً برای مشاهده نتایج به جلسات متعدد نیاز دارد. دستیابی به نتایج کامل از درمان با نور قرمز ممکن است تا چند ماه طول بکشد، بنابراین این فرآیند نیازمند تعهد و صبر است.

   

  خبر خوب این است که با جلسات مداوم، می توانید سریعتر به این نتایج برسید. اگر به طور منظم تحت درمان با نور قرمز قرار می گیرید، احتمالاً نتایج سریع تری خواهید دید. اکثر متخصصان توصیه می کنند 2-3 درمان در هفته انجام شود.

   

  آینده سرم درمانی

  با درک مکانیسم سرم درمانی، یک پزشک ممکن است انتظار داشته باشد که تجویز آنتی بادی از خون بیمارانی که از عفونت هایی مانند تب شدید با سندرم ترومبوسیتوپنی (SFTS) یا ابولا که در حال حاضر هیچ درمانی برای آنها وجود ندارد، بهبود یافته اند، موثر باشد. تصورش آسان است. در واقع، سرم درمانی در ابولا و در مطالعات حیوانی SFTS موثر بوده است. اثربخشی سروتراپی برای عفونت‌های جدید کروناویروس نیز مورد مطالعه قرار گرفته است. مهم است که بدانیم سرم درمانی چیزی مربوط به گذشته نیست، بلکه یک امکان برای آینده به عنوان درمانی برای ویروس های ناشناخته است که هیچ درمانی برای آنها وجود ندارد.

   برای ارايه خدمات سرم تراپی در منزل با کادری حرفه ای و با تجربه میتوانید از مدد جو یار کمک بگیرید کافیست با شماره ما تماس بگیرید


  تلفن : 02122851038 02122851039 تلفن همراه : 09192340012 :

  ارتباط در بستر واتساپ با مددجویار
  Close and go back to page
  © شهریور 1401 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد مدد جویار محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و سئو توسط OFOGHIT